1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Krepel7, Luty 2, 2011.

1. Krepel7

Krepel7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mikołów
    Witam, mam pytanie odnośnie słuchawek, mianowicie, czy na słuchawkach takich jak te:="http://allegro.pl/xbox-360-live-headset-sluchawki-mikrofon-new-i1431705086.html można słuchać dźwięku z gry? Gdzieś czytałem że trzeba mieć jakieś przejściówki czy coś takiego, ale nie było to tam do końca wyjaśnione.

2. Lotnik421 Xbox One

3. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Skoro jest podłączane do pada, to wątpię, żeby leciały przez to dźwięki z gry. +nawet nie ma takiej informacji w opisie aukcji.

4. Krepel7

Krepel7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mikołów
    Gdzieś czytałem że potrzeba 2 albo 3 jakichś przejściówek i wtedy będzie działało więc myślałem że się da:p

Wczytywanie...

Poleć forum