1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

sluchawki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PL M4RC1N, Luty 13, 2011.

1. PL M4RC1N

PL M4RC1N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jastrzębie Zdroj
    witam chcę kupić b.dobre słuchawki do grania na konsoli x360 .
    Mam kino domowe yamaha RX-V459
    Zależy mi na dobrej jakośći 5.1 i żebym mógł grać online w cod i rozmawiać ze znajomymi .
    Ciekawy jestem jak śie je podlącza czy do kina czy do konsoli i jak ten hedset osobno do yoistica czy jak tam

2. Lotnik421 Xbox One

3. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie da rady tak albo słuchawki albo headset, a headset podłączasz do pada a słuchawki chyba do tv (jak coś źle napisałem to niech ktoś mnie poprawi)

4. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może zacznijmy od określenia ceny, bo za dużo tu nie wiadomych.
    Zależy Ci na słuchawkach 5.1 (za dużego wyboru raczej nie ma) czy ogólnie przestrzeni ( w słuchawkach stereo)?

5. PL M4RC1N

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jastrzębie Zdroj
  6. yoshipl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Też mi to przyszło na myśl. Na Allegro ok. 700 chyba.
    Polecałbym skonfrontować ze sobą parę recenzji tego sprzętu (pewnie jest nie jedna), najlepiej na zagranicznych stronach, bo nawet dzisiaj natknąłem się na temat o słuchawkach do grania, ale nastawionych na technologie Dolby Headphones i tam opinia była nie pochlebna.

EDIT:
    Wspomniany artykuł
    http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1285726

7. PL M4RC1N

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jastrzębie Zdroj
    a sennheiser pc 360

8. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Po 1 wybij sobie z głowy słuchawki razem z mikrofonem bo to w większości jeden wielki KRAP
    Najczęściej w środku siedzą badziewne głośniki. Ludzie je i tak będą kupować bo przecież mają napisane 'for gamers' / recommended by fata1ity..

Wybierz coś z tego
    TOP-10 słuchawki - nasze typy na udany zakup. Słuchawki za ~250-300 złotych i droższe. Benchmark.pl

9. h-y-d-e

h-y-d-e Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siemianowice
  10. blazejp

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    A czym się różnią dedykowane od tych nie dedykowanych?
    Jak widzicie marketing działa.
    W dodatku te wszystkie 5.1/7.1 to też pic na wode
    Na necie jest dużo artykułów na stronach o sprzęcie muzycznym i jest to tam doskonale wyjaśnione

11. yoshipl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ten "Top 10" jest trochę nie na temat, a nawet dużo nie na temat, bo to spis słuchawek stricte do muzyki, a nie gier i filmów. Chyba, że parę modeli z górnego przedziału CAL, HD555.

12. blazejp

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Czyli według Ciebie producenci tworza słuchawki specjalnie do oglądania filmów i grania w gry...
    Nie ma słuchawek przeznaczonych specjalnie DO GIER ani DO FILMÓW. Jeśli słuchawki świetnie odtwarzają muzykę to i świetnie nadają się do innego rodzaju odsłuchu(pomijając oczywiście w niektórych modelach basy/tony etc które do jednych utworów pasują a do innych niezbyt)
    Moge rówież przypuszczać, że skoro autor postu nie jest związany z muzyką dośc blisko to pewnie nie zauważy róznicy między słuchawkami za 200zł a za 500zł
    Ja osobiście polecem tak jak kolega wyżej HD555 i Creative Aurvana

13. dmoroz89

dmoroz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    mowisz ze chcesz wydac max 600zl, tak wiec ja na Twoim miejscu wstrzymalbym sie z kupnem tych sluchawek i poczekal na sluchawki Razer Chimaera w wersji 5.1, beda one kosztowaly cos wlasnie w okolicy 600zł, w tym bedziesz mial dzwiek 5.1 bezposrednio z konsoli i przy tym bedzie mozna tez rozmawiac ze znajomymi ( sluchawki te posiadaja mikrofon ). Sluchawki beda bezprzewowodowe, akumulatorki beda wytrzymywaly okolo 8h pracy non-stop w sluchawkach w wersji 5.1, do tego stacja dokujaca od nich dziala jako ladowarka, a same sluchawki beda zasilane bateriami 2xAAA

14. Nokia5800xm

Nokia5800xm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam Turtle Beach x41.MASAKRA,Polecam.Bedziesz na bank zadowolony

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

15. yoshipl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Oczywiście, że tak (są tworzone słuchawki do gier i filmów, ale to głównie marketingowy bełkot).
    Generalnie, można śmiało wyróżnić cechy słuchawek które świadczą o ich zastosowaniu, albo raczej przeważają w jednym zastosowaniu nad drugim. W przypadku gier i filmów, to przede wszystkim duży przetwornik - 40 - 50mm, zamknięta konstrukcja (chociaż do grania on-line bardziej sprawdzi się otwarta, dla dokładniejszego pozycjonowania przeciwników), szeroka scena.
    Słuchawki mogą świetnie odtwarzać muzykę, ale nie koniecznie będą nadawać się do innego rodzaju odsłuchu.
    Wracając do słuchawek 5.1 to ciężko mi uwierzyć, żeby były zupełnie beznadziejne, może przecenione. A czy autor postu zauważy różnice w słuchawkach za 200 i za 500zł? może nie od razu, ale po stosownym odsłuchu z pewnością.

16. h-y-d-e

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siemianowice
    Tym, że są od razu z headsetem i jest to tak rozwiązane, że nawet w ferworze wybuchów usłyszysz co inni gracze mówią. Tym, że masz pewność, że bezprzewodowy pad nie będzie dawał zakłóceń na słuchawki (co się zdarza w przypadku słuchawek bezprzewodowych). Tym, że słuchawki są zasilane z xboxa, audio idzie bezpośrednio z wyjścia optycznego xboxa i jeszcze troche by się znalazło.
    Oczywistym jest, że bezprzewodowe słuchawki grają gorzej niż przewodowe, ale te przeze mnie wymienione ponoć w grach sprawują się nieźle.
    Bzdurą wydaje się też system 7.1 w słuchawkach, jednak podobno rzeczywiście nieźle to działa.

17. dmoroz89

dmoroz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    ok, tylko po co komu sluchawki z dzwiekiem 7.1 do x'a ? skoro on obsluguje tylko 5.1 ?;o jesli sie myle to mnie poprawcie, ale watpie w to, bo mialem spory problem z doborem sprzetu audio do niego wiec troche poczytalem :p

18. h-y-d-e

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siemianowice
    Nie wiem, ale to nie jest produkt kupiony na targu od Koreańczyka, więc pewnie jakiś ens w tym jest :)
    W faq piszą:

19. danieltda

danieltda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a nie lepiej kupic tradycyjne kino domowe ? ;)

20. h-y-d-e

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siemianowice
    @up
    a jeśli ktoś chce grać w nocy kiedy domownicy śpią :)

21. PL M4RC1N

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jastrzębie Zdroj
    kino domowe to mam zajebis... do grania ale mi chodzi o granie w nocy kina nie dam głośno ale znalazłem słuchawki tritton ax 720 ciekawia mnie opinie, bo jak narazie to lepszych chyba do grania nie znalazłem , na allegro kosztuja499

Wczytywanie...

Poleć forum