1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartez1994, Czerwiec 19, 2011.

1. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Siemka, mam zamiar zakupić dobry headset do xbox 360. Mam na oku headset steelseries 5xb. Wiecie coś na ich temat? Na necie znalazłem tylko jedną polską recenzje. Może lepiej zakupić audio mixer i jakieś inne słuchawki w podobnej cenie? Proszę o pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TommyMoneta

TommyMoneta Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    NL
    Dołączam się, szukam słuchawek typowo do gier do 500zł.

4. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Napewno żadne gamingowe!
    Polecam coś od np. SENNHEISER

Tańszy model, ale jeden z lepszych w tej cenie - HD 201
    Jedne z lepszych na rynku - HD555

5. bartez1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Posiadam sennheiser hd 201 i są średnie. Są ciche, po podłączeniu do adaptera z kablem VGA prawie nic nie słychać, nie wiem jak z audio mixerem, ale na kompie też jakieś super świetne nie są. Liczę, że ktoś jeszcze się wypowie, sam jestem raczej skłonny kupić te spectrum 5xb za 300 zł bo wygrałem akurat 450 zeta ;) Wracając do odpowiedzi dlaczego nie gamingowe? Poza tym senki nie mają mikro a to jest duży minus.

6. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja powiem tak biednego nie stać aby kupować tanie rzeczy.... Mam i szczerze polecam Force X41 te słuchawy i jednocześnie headset to istna rewelacja... Trzeba to usłyszeć aby zrozumieć... Jak ktoś jest z okolic Warszawy zapraszam mogę pokazać :)

7. bartez1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Strasznie drogie te force ;/ Ich na 100 % nie wezmę . Nikt z Was nie ma SS Spectrum ?

8. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    słuchaj nie mówiłem że są tanie chcesz porządne to ci polecam...

9. bartez1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    A coś na temat steelseries spectrum wiesz? O połowę tańsze tylko nie wiem jak z dźwiękiem niby robione specjalnie pod xbox'a z tym mixerem powinny być dobre

10. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Powiedz ile mozesz maksymalnie na to przeznaczyc. Od razu latwiej bedzie cos polecic.

11. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie ma czegoś takiego jak robione specjalnie pod xboxa czy specjalnie dla graczy..
    Wszystko to jest marketing. Przecież nie wkładają specjalnych głośników których jeszcze świat audiofilski nie zna do słuchawek 'dla graczy'
    Na necie dużo jest artykułów o tym jak słuchawki od steelseries i razera przeważnie zawyżają cene bo mają ten dopisek i mikrofon i cena dużo wyższa
    Nie mam nic do tych marek bo sam mam pare rzeczy od nich, ale polecam przejrzeć testy na necie o słuchawkach do XX kwoty, a nie specjalnie dla graczy bo to ściema :)

12. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Jest roznica miedzy sluchawkami do grania, a tymi do sluchania muzyki i to spora. Przedewszystkim w charakterystyce dzwieku.
    Druga sprawa to to, ze czasami producent sprzedaje identyczne sluchawki, ze zmieniona nazwa, za wyzsze pieniadze.

13. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Osobiście polecam Senki HD 201, kupione za 70zł idealnie się spisują tak z lapkiem jak i z klocem, wszystko ładnie gra i buczy. A najlepiej zapytać na forum.MP3store.pl tam są ludzie którzy się na tym znają ale nie audiofile co kupują sprzęt za 50tys i jeszcze im coś źle gra.

14. jakubkameleon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wszystkie grają :) bo takie mają przeznaczenie. Dobrze grają póki nie założysz innych gdziś tak było w moim przypadku stąd wybór padł na Force X41

15. bartez1994

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Wiem, że to ściema, czytałem dużo na temat słuchawek bo wybierałem do kompa jak jeszcze nie posiadałem xbox'a i grałem na PC w FPSy. Większość polecała właśnie sennheiser i już nawet miałem kupić hd 555 z kartą dźwiękową. Maksymalnie chcę wydać te 350 zł z mikrofonem chyba, że lekko przekroczy tę cenę np. wysyłka bo nie mam możliwości przetestowania lub kupna w dużych sklepach. Głównie i tak będą używane do grania na konsoli xbox, do muzyki na kompie mam głośniki no i senki hd 201 jak coś

Wczytywanie...

Poleć forum