1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez norbert910, Październik 3, 2011.

1. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,
    Nie chcę was pytać o jakość, bo większość i tak pewnie nie widziała ich na oczy (oczywiście jak słuchaliście to wyjawcie mi :D swoje opinie), chodzi mi o design i wygoda z okularami.
    A więc na początek:
    SONY MDR-Q140
    VS.
    Skullcandy Lowrider
    Co myślicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mati010

mati010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Te z sonego design jest w miare miarę no i do okularów pewnie będą pasować:p

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Nie, nie będzie pasować. Sam mam okulary, dużo czasu spędziłem ze słuchawkami takimi jak te podane od sony, uwierz mi że te zaczepy czy jak to się zwie na uszy kolidują się z okularami i w praktyce jest to średnio wygodne, lub nawet niewygodne. Co do skullcandy, nie wiem jak z wygodą w okularach, ale gorsze od sony raczej nie będą, design mają fajny, ostatnio widziałem kolesia w autobusie z podobnymi słuchawkami (nie zwróciłem uwagi czy ta sama firma) i fajnie to wyglądało (oczywiście słuchawek na uszach nie ma bo po co, lepiej lansować się sluchawkami niż słuchać przez nie muzykę, ah ta młodzież :D) Reasumując, ja bym był za skullcandy

5. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    UP!
    Proszę o jeszcze jakieś opinię.

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ja nie trawię słuchawek z otwartym obiegiem tylko zamknięte kupuję np więc dużo ci nie doradzę ale te 1 będą pasować do okularów, ewentualnie do PC kup sobie szkła kontaktowe tak wiem jest to drogi wydatek ale np znajomy uzbierał i kupił, normalnie ma okulary ale przy PC szkła.

7. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
    Skullcandy Lowrider beda lepsze, soniacze nie beda wspolpracowac z okularami, po pierwsze niewygodne po drugie zssuwac sie beda

Wczytywanie...

Poleć forum