Słuchawki

BackSpace92

Użytkownik
Użytkownik
Dzień dobry, cześć i czołem. Powracam z moim pytaniem, które kiedyś już tu zadałem. Otóż chodzi mi o słuchawki, szukam jakiś dobrych słuchawek do ok. 400 zł. Ostatnio usłyszałem gdzieś o steelseries siberia v2 for PS3 i naprawdę mi się one podobają, przejrzałem kilka testów i większość autorów była pozytywnie zaskoczona. Aha i wiem że te słuchawki mają w nazwie "for PS3" , ale tylko dlatego że poprzedniczki tego sprzętu nie były kompatybilne z PS3. No i moje pytanie, czy warto? Czy ktoś ma te słuchawki? I jakie są wrażenia, dźwięk, komunikacja itd.? Z góry dzięki. BackSpace92.
 

YellowFlash

Użytkownik
Użytkownik
Słuchawki syberia są przeznaczone bardziej do słuchania muzyki niż do gry. Zależy w jakim celu ich potrzebujesz, ale zakładam, że potrzebujesz ich do gry, więc szczerze mówiąc nie są zbytnio opłacalne. Może z PS3 się lepiej zgrywają, w przypadku Xbox'a trochę gorzej. Po drugie możesz w tej cenie kupić dużo lepsze słuchawki przeznaczone wyłącznie do gier ;)
 

Dj Tomekk

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam te słuchawki, są naprawde spoko. Przydają się w pracy DJ'a:) Warte swojej ceny.
 

BackSpace92

Użytkownik
Użytkownik
Słuchawki syberia są przeznaczone bardziej do słuchania muzyki niż do gry. Zależy w jakim celu ich potrzebujesz, ale zakładam, że potrzebujesz ich do gry, więc szczerze mówiąc nie są zbytnio opłacalne. Może z PS3 się lepiej zgrywają, w przypadku Xbox'a trochę gorzej. Po drugie możesz w tej cenie kupić dużo lepsze słuchawki przeznaczone wyłącznie do gier ;)
Do grania również, ale kontaktowanie się z przyjaciółmi i słuchanie muzyki też wchodzi w "grę". A jakie słuchawki do gamingu byś mi polecił, tylko musi być mikrofon ;]
 

agri25

Banned
Najlepszy jest Head set
 

BackSpace92

Użytkownik
Użytkownik
Najlepszy jest Head set
Ale żeś walnął... Może chociaż byś podał jakąś firmę i model.
A sorki dopiero teraz zauważyłem że został zbanowany :)
 

Candaar

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym Ci radzil kupić jakies kossy, ktore kosztuja o wiele mniej niz 400zl, a sa bardzo dobre. Mialem już dwa modele i nigdy nie narzekalem i z moim xonarem graly swietnie.
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
A co, kossy masz pod konsole? Widzę że tutaj większość w życiu lepszych słuchawek nie widziała niż te z rynku a się wypowiada. Ludzie to mają fantazje czego niby nie mają.
Jak chcesz te słuchawki co podałeś to je kup.kolega używa i sobie bardzo chwali. Ewentualnie kup coś turtlebeach.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Chyba nie powiesz że te steelseries to jedne z lepszych słuchawek ? Niestety ale rynek konsol pozwala wciskać gówniany sprzęt za astronomiczne ceny. Nie inaczej jest w przypadku tych słuchawek.
 

redions

Użytkownik
Użytkownik
Słuchawki syberia są przeznaczone bardziej do słuchania muzyki niż do gry. Zależy w jakim celu ich potrzebujesz, ale zakładam, że potrzebujesz ich do gry, więc szczerze mówiąc nie są zbytnio opłacalne. Może z PS3 się lepiej zgrywają, w przypadku Xbox'a trochę gorzej. Po drugie możesz w tej cenie kupić dużo lepsze słuchawki przeznaczone wyłącznie do gier ;)
Co?! . Syberia to jak najbardziej sprzęt do grania . Dużo e-sportowych graczy na nich ciśne w tym też ja . Świetne słuchawki . Co prawda ma je na kompie,alew strzelanki typu Counter-Strike jak i Call of Duty gra sie świetnie !
 

Candaar

Użytkownik
Użytkownik
A co, kossy masz pod konsole? Widzę że tutaj większość w życiu lepszych słuchawek nie widziała niż te z rynku a się wypowiada. Ludzie to mają fantazje czego niby nie mają.
Jak chcesz te słuchawki co podałeś to je kup.kolega używa i sobie bardzo chwali. Ewentualnie kup coś turtlebeach.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk
Tak, uzywam kossow do konsoli z pomoca adaptera steelseries, o ktorym pewnie nawet nie slyszales. Tak się również sklada, ze mialem i creativy, i razery, i stara syberie, i kossy wypadaja najlepiej.
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
slyszalem a nawet sam mialem. kossy to i tak wielkie g. nie inaczej z sluchawkami niby do grania. na ogol maja gorsze parametry niz zwykle sluchawki nie reklamujace sie jako do grania
 

Do góry Bottom