1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Słuchawki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BackSpace92, Luty 24, 2012.

1. BackSpace92

BackSpace92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzień dobry, cześć i czołem. Powracam z moim pytaniem, które kiedyś już tu zadałem. Otóż chodzi mi o słuchawki, szukam jakiś dobrych słuchawek do ok. 400 zł. Ostatnio usłyszałem gdzieś o steelseries siberia v2 for PS3 i naprawdę mi się one podobają, przejrzałem kilka testów i większość autorów była pozytywnie zaskoczona. Aha i wiem że te słuchawki mają w nazwie "for PS3" , ale tylko dlatego że poprzedniczki tego sprzętu nie były kompatybilne z PS3. No i moje pytanie, czy warto? Czy ktoś ma te słuchawki? I jakie są wrażenia, dźwięk, komunikacja itd.? Z góry dzięki. BackSpace92.

2. Lotnik421 Xbox One

3. YellowFlash

YellowFlash Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    Słuchawki syberia są przeznaczone bardziej do słuchania muzyki niż do gry. Zależy w jakim celu ich potrzebujesz, ale zakładam, że potrzebujesz ich do gry, więc szczerze mówiąc nie są zbytnio opłacalne. Może z PS3 się lepiej zgrywają, w przypadku Xbox'a trochę gorzej. Po drugie możesz w tej cenie kupić dużo lepsze słuchawki przeznaczone wyłącznie do gier ;)

4. Dj Tomekk

Dj Tomekk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam te słuchawki, są naprawde spoko. Przydają się w pracy DJ'a:) Warte swojej ceny.

5. BackSpace92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do grania również, ale kontaktowanie się z przyjaciółmi i słuchanie muzyki też wchodzi w "grę". A jakie słuchawki do gamingu byś mi polecił, tylko musi być mikrofon ;]

6. agri25

agri25 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najlepszy jest Head set

7. BackSpace92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale żeś walnął... Może chociaż byś podał jakąś firmę i model.
    A sorki dopiero teraz zauważyłem że został zbanowany :)

8. Candaar

Candaar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sokołów Podlaski
    Ja bym Ci radzil kupić jakies kossy, ktore kosztuja o wiele mniej niz 400zl, a sa bardzo dobre. Mialem już dwa modele i nigdy nie narzekalem i z moim xonarem graly swietnie.

9. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    A co, kossy masz pod konsole? Widzę że tutaj większość w życiu lepszych słuchawek nie widziała niż te z rynku a się wypowiada. Ludzie to mają fantazje czego niby nie mają.
    Jak chcesz te słuchawki co podałeś to je kup.kolega używa i sobie bardzo chwali. Ewentualnie kup coś turtlebeach.

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

10. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Chyba nie powiesz że te steelseries to jedne z lepszych słuchawek ? Niestety ale rynek konsol pozwala wciskać gówniany sprzęt za astronomiczne ceny. Nie inaczej jest w przypadku tych słuchawek.

11. redions

redions Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co?! . Syberia to jak najbardziej sprzęt do grania . Dużo e-sportowych graczy na nich ciśne w tym też ja . Świetne słuchawki . Co prawda ma je na kompie,alew strzelanki typu Counter-Strike jak i Call of Duty gra sie świetnie !

12. Candaar

Candaar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sokołów Podlaski
    Tak, uzywam kossow do konsoli z pomoca adaptera steelseries, o ktorym pewnie nawet nie slyszales. Tak się również sklada, ze mialem i creativy, i razery, i stara syberie, i kossy wypadaja najlepiej.

13. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    slyszalem a nawet sam mialem. kossy to i tak wielkie g. nie inaczej z sluchawkami niby do grania. na ogol maja gorsze parametry niz zwykle sluchawki nie reklamujace sie jako do grania

Wczytywanie...

Poleć forum