1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sluchawki

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez JuNy, Kwiecień 2, 2012.

1. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Siema , chcialem sie spytac jak zrobic zeby zrobic sobie headseta ze zwyklych sluchawek komputerowych z mikrofonem do xboxa ?
    sluchawki sa takie : SŁUCHAWKI PLANTRONICS GAMECOM 367 | WYŚLEMY DZIŚ (2230735655) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ps. chcialbym slyszec zarowno wszystko co sie dzieje w grze czyli strzaly itp i ludzi ktorzy gadaja .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    steelseries audiomixer lub coś podobnego :D

4. JuNy

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    za drogie ;p widzialem cos podobnego za chyba 15 zl ale wtedy bd slyszal chyba tylko to co mowia gracze a ja chce slyszec i gre i graczy

5. JuNy

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Sry za double post ale zalezy mi na czasie .
    Czy jakbym kupil takie cos : [​IMG]

i podlaczyl do tego wejscie od sluchawek i od mikrofonu i wpial to do TV : to czy bym slyszal to co sie dzieje w grze , ludzi i czy bym mogl gadac ?

6. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    bo widzisz. Teoretycznie to mogłoby zadziałać z tym że taki mixer jest dodatkowo zasilany. Nie wiadomo czy bez zasilania pad pociągnie słuchawki a jeśli już to czy głośność będzie zadowalająca. Dodatkowo zauważ że mixer ma regulacje głośności dla gry i chatu i uwierz - jest to niezbędne do wygodnego korzystania z tego bo różne gry = różne poziomy glośności.

7. fukz91

fukz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice
    Mogę Ci odsprzedać te same słuchawki co na aukcji, za 70 zł (Dałem za Nie 139 zł w Empiku). Jeżeli jesteś zainteresowany, wal na priv. Prześlę Ci dokładne zdjęcia, a słuchawki mają góra 1,5 miesiąca i były założone dosłownie 4-5 razy, gdyż kupiłem je do Steam, a konkretnie do CS'a, ale mi ukradli konto :] Także słuchawek nie potrzebuję. Mogę Ci wystawić aukcję jak chcesz.

Pozdro.

8. JuNy

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
  9. sebcio2804

sebcio2804 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No ale jak kolega wyżej zauważył nadal będziesz miał brak kontroli nad głośnością.Jednak sam jestem ciekaw efektu jaki otrzymasz.Sam myślę nad takim małym "mikserem":)

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Dźwięk zas innych jak,mowia bedzie tragiczny, taki jak na tv. Wlacz sobie rozmowy zeby lecialy przez tv zobazysz jaka jakosx będzie

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

11. JuNy

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    wiem jaka jest :/ ale nic innego mi do glowy nie przychodzi i nic innego nie znalazlem przynajmniej po taniosci

12. prEDOator

prEDOator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupujesz przejściówkę do pada. Wpinasz w nią mic, słuchawki podpinasz do TV. W konsoli ustawiasz odtwarzanie przez słuchawki i głośniki. Wtedy masz w słuchawkach zarówno dźwięk z gry, jak i rozmowy.

Wczytywanie...

Poleć forum