1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SmacDown vs Raw 09

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez -Torreno-, Sierpień 21, 2009.

1. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    Elo!
    Mam problem z osiągnięciem
    A year in the life za 100pkt
    Przeszedłem 2 zawodnikami 2 razy karierę
    Wygrałem wszystkie mecze/pasy
    I się nie zalicza;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
  4. miet

miet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zaczynasz 1 kwietnia, dokladnie rok przed Wrestlemania XXIV. Jesli jestes w brandzie Raw to grasz az osiągniesz minimalny prog gwiazdek. Potem mozesz stoczyc walke o pretendenta do tytulu. Kiedy nim zostaniesz pojawi sie opcja walki o pas. Z tym jednak, ze walka o kazdy pas odbywa sie na gali PPV (w tym wypadku pewnie bedzie to Backlash). I np. jesli masz powiedzmy 12 kwietnia, a gala jest 21 to jesli wybierzesz walkę o tytul gra automatycznie przesuwa Cię na Backlash i "omija" zwykle cotygodniowe walki Raw. Zeby zdobyc achievement musisz rozegrac wszystkie walki na Raw i na galach PPV. Dlatego kiedy masz opcje walki o tytul graj normalne mecze na Raw (wybierz Normal Match) i kiedy dojdziesz do daty gali PPV mozesz zagrac o tytul (Championship Match). Najwazniejsze ! : nigdy nie skipuj zwyklych walk Raw/Smackdown/ECW. Osiągniecie wpadnie po Wrestlemani XXIV.

5. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    A moge stosować dq??
    I czy na każdym ważnym dniu typu blacklash mam walczyć o pas?
    oraz czy muszę zdobyć all pasy?czy wystarczy zdobyć jeden i jechać przez mecze a na ważnych meczach walczyć o niego?

6. miet

miet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sorry, ze tak pozno, ale nie zaglądalem. Więc nie musisz zdobywac zadnego pasa, wystarczy, ze rozegrasz 64 spotkania (wg. tego co Ci napisalem, nie pomijając zadnego Raw/Smackdown/ECW) od 1 kwietnia do 1 kwietnia roku następnego.
    Ja zdobylem achiev. tak : wlączylem dq i walczylem o pas Intercontinental, i tylko walilem przeciwnikow z krzesla. Nie zdobylem zadnej gwiazdki, a na galach PPV typu Backlash walczylem normalne walki (nie o pas). Nie musisz zdobywac zadnego pasa, nawet nie musisz wygrac chocby jednej walki !

7. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    Ok bardzo dziękuje właśnie sprawdzam czy sposób zadziała:)

Mam jeszcze problem z archivem aby wdać 5 gwiazd do hall of faramer(czy jakaś tak) z powodu braku chęci;/ komu sie chce tyle grac..?

8. rey619

rey619 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam problem jak zrobic indukt 5 superstars to hall of fame
    Pomozecie mi??

9. -Torreno-

-Torreno- Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wisbech
    To jest najgorsze osiągniecie sam mam 900/1000
    Musisz 5 postaciami przejść karierę do końca i zdobyć wszystkie pasy.

10. rey619

rey619 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie juz wiem jak to zrobic ;)
    Musisz najpierw zdobyc 6 pasow w tym hardcore championship(zeby odblokowac table match).
    Gdy juz zdobedziesz 6 pasow nie walczysz o nastepne tylko bronisz jednego z nich 3 razy w table match-u.
    Gdy to zrobisz pojawia sie napis you superstar induct to hall of fame i wtedy zaczynasz kolejna kariere :yeye:

Poleć forum