1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Smack Down VS Raw no way out

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez 87grzes, Październik 11, 2010.

1. 87grzes

87grzes Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    Witam
    Mam problem w grze j.w. w trybie road to wrestlemania na postaciach "EDGE" o "Shawn Michael" podczas imprezy MO WAY OUT musze wykonac misje aby przejsc dalej.
    u Shan michaela to Dive out cage on to JBL do zrobienia a
    u EDGE drag kenedy on top and make Big SHOW the 3 -count

moze mi ktos powiedziec co musze zrobic?? albo filmik jest w necie o co biega z tym??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hakon

Hakon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Włocławek
    Shawn Michels musisz wlezc an klatke i nie wyjsc tylko cisnac x bodajze zeby na niego skoczyc a nastepnie przypiac a jesli nie o to chodzi to wychodzisz za ring podchodzisz do drzwi wywalasz je wchodzisz na klatke czekasz az on za toba wejdzie i rozwalasz sufit klatki tak zeby on wpadl

nie pamietam o co chodzi z edgem musialbym konsole odpalic ;/

4. wujek

wujek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrowiec
    z drugim chodzi o to że.....

Musisz showa i jbl'a trochę pomaltretować, kilka finisherów dla obu, a potem leżącego jbl'a przeciągnąć na leżącego showa, wtedy automatycznie ułoży się do pinu (jak pamiętam to musisz stanąć przy boku leżącego jbl i trzymać B na padzie i potem gałką przenieść), Jakbys musiał obrócić bradshaw'a na plecy/brzuch to robisz to LB.

Jak niezrozumiale napisałem to pisz

5. 87grzes

87grzes Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary Śląskie
    zrozumialem obydwoje musza lezec i jbl przesuwam na big showa aby niby go zliczyl :D a jeszcze jedno jak przelacza sie na kogo ma atakowac?? bo naciskalem chyba wszystko co jest na padzie i nic dopiero atakuej tego kto mi da w pysk :D

6. Michi x3

Michi x3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    z Michealsem trzeba wejść na klatkę i skoczyć

Wczytywanie...

Poleć forum