1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SmackDown vs Raw 10 wave 4 czy 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ProKiller, Listopad 4, 2009.

1. ProKiller

ProKiller Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pewno pytania zacząłem ściągać Smack Down vs Raw 10 i mam niestety ixtreme 1.51 przerobie na 1.61 ale na ferie dopiero a strasznie zależy mi na tej grze nie mam live wiec mnie nie zbanują chciałbym dowiedzieć sie tylko czy ona ma wave 4 czy wave 3

i czy grając w nią (oczywiście obraz byłby przerobiony na wave 3) bez podłączonego live później podłączając na innej grze (oryginalnej) chwycę syfa :D

i proszę nie mówić mi że pobierając gry jestem piratem i złodziejem itd... w całej swojej biblioteczce mam tylko 3 gry kopie i z 20 oryginałów ;] teraz kasy nie mam a ten tytuł chodzi za mną od swojego poprzednika :D a konsole kupiłem przerobiona

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    abgx360 - Verified

Wczytywanie...

Poleć forum