1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Smackdown vs Raw 2012

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jacq64, Grudzień 5, 2011.

1. jacq64

jacq64 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Nagrałem ostatnio grę Smackdowan vs Raw i kiedy chcę włączyć wyskakuje komunikat, że potrzebna jest aktualizacja. I tu moje pytanie: czy to jest aktualizacja dashboardu i usunie mi flasha czy nie? Raz już tak zrobiłem z Rugby world cup 2011 i musiałem jeszcze raz flashować.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie ma takiej gry co piszesz, wiec zdecyduj czy chodzi o Smackdown vs Raw 2011 czy WWE 12, to roznica jest i to znaczaca w tej sprawie

4. jacq64

jacq64 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    No tak, jednak nie SvR a już WWE 12.

5. szymi901

szymi901 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam podobny problem. Mianowicie jakis czas temu powypalalem kilka gier na x360. Wszystkie smigaly bez problemu. Jednak przez jakis czas kosnole oddalem mojej siostrzenicy. Dzisiaj konsola do mnie wrocila i niestety przy odpalaniu gier ktore ostatnio wypalalem prosi mnie o aktualizacje. Wszystkie wczesniejsze piraty dzialaja bez problemu, natomiast z tymi co wypalalem ostatnio jest juz wiekszy problem. Co ciekawe, kiedy wyciagne dysk te gry znowu dzialaja. Probowalem robic format dysku, jednak to nic nie dalo. Czy ktos ma jakis pomysl jak moge sobie poradzic z ta sytuacja? Z gory dziekuje

Wczytywanie...

Poleć forum