1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Smartfon dla początkującej osoby ;) nie lubiącej ekranu dotykowego ;)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rafcio007, Styczeń 21, 2013.

1. rafcio007

rafcio007 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    Witam, przymierzam się do zmiany telefonu ;) Obecnie użytkuje Samsung Solid GT-E2370 i zamierzam się przenieść na działkę smartfonów.... ale jest właśnie ale ;) Nie jestem osobą, która przepada za dotykowym ekranem jeśli chodzi o użytkowanie telefonu, jedyny plus to przeglądanie internetu, jest po prostu wygodnie, ale pisanie sms-ów itd to dla mnie katorga. Dlatego szukam telefonu z ekranem dotykowym(przegladanie internetu) oraz klawiaturą fizyczną. Zastanawiam się nad Sony Ericsson mini pro(druga wersja ulepszona i poprawiona w stosunku do x10?)

Czy to dobry wybór? Interesuje mnie telefon w kwocie około 500-600zł, nowy lub używany w dobrym stanie. Nie zależy mi zbytnio na graniu na smartfonie, głównie wygoda pisania sms-ów i tutaj klawiatura fizyczna + wygoda przeglądania internetu ekran dotykowy. Dobrze gdyby bateria chociaż 2 dni trzymała ;) I smartfon nie może zamulać, nie ma nic gorszego niż wolno działający smartfon.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Smartfon dla początkującej osoby ;) nie lubiącej ekranu dotykowego ;)

Powiem tak - również nie widziałem możliwości używania telefonu bez klawiatury qwerty. Ale uwierz - wystarczy sprawnie działający smartfon z ekranem 3,5< i będzie świetnie, sam się zdziwisz. W tej kwocie szukałem galaxy s lub neo v.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. rafcio007

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    no właśnie problem w tym, że lubię czuć jak przyciskam klawisz, nie lubię pisac na ekranie i nie czuć tego..... pewnie to kwestia przyzwyczajenia.

Dodam, że mam dość grube kciuki ;) i jak wtedy jest z wygodą pisania na ekranie?

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Dlatego szukasz wiekszego ekranu

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland

Ja na 4" zasuwam ze szok a mam ręce jak bochenki chleba :p

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

7. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL

No dokładnie, przyzwyczaisz sie tez długo nie byłem przekonany do dotykowych ekranów, ale wkoncu trzeba było przejsc na cos nowego..

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2

8. Przemek1343

Przemek1343 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    łomża
    A ja polecę od siebie Nokie Lumie 710. Genialny telefon ot co. Nie tnie się nic, wszystko chodzi jak rakieta, przeglądanie netu to czysta przyjemność, aplikacja xbox live i wiele, wiele więcej.

9. rafcio007

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    a może Samsung Omnia W i8350?? Tylko widze, że problem jest z dostępnościa telefonu, bardzo mało oferty na allegro. Lumia z tego co czytam dobry telefonik niestety bateria dość słaba, a zależy mi na tym aby, bateria chociaz 2 dni trzymała ;)

10. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    powiem tak, moja dziewczyna ma ten telefon nad ktorym sie zastanawiasz (Sony Ericsson mini pro) ona tak szybko pisze smsy ze to przegiecie :D Ja majac wieksze pale od niej, pisze strasznie wolno. Bo jak wiadomo w mini pro sa male te przyciski nawet majac ta przerwe miedzy klawiszami pisze sie strasznie ciezko. Co do pisania na dotyku hmm sam nie dawno przeszedlem ze starego wysluzonego SE C702 na ZTE GRAND X IN gdzie nie ma fizycznych klawiszy ! I powiem ci ze pisanie smsow to czysta przyjemnosc. I czuc te pisanie bo mam ustawiona wibracje na pisanie :) Smiganie na dotyku dla mnie jest straszna przyjemnoscia. Wez jakis wiekszy telefon z dotykiem i pisanie smsow sprawi ci przyjemnosc ;)

11. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    Ja osobiscie posiadam Sony ericsson xperia x10 mini pro (ta z qwerty) telefon działa sprawnie i sie nie zawiesza barteria wytrzymuje 1 i 1/2 dnia z małym uzytkowaniem z duza iloscia pisanych sms dzwonienia i korzystania z internetu oraz grania wytrzymuje ok 24 h pisze sie na nim bardzo wygodnie ze wzgledu na klawiature qwerty :) Jak najbardziej polecam wczesniej posiadalem LG swift l7 (ma duzy ekran) lecz nie przypadł mi go gustu i oddalem go siostrze:) + jedyny minus sony ericssona jaki mnie denerwuje to iz działa na androidzie 2.1 i a w android market nie ma tego wszystkiego co w Sklep play :p

Wczytywanie...

Poleć forum