1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Smartfon do 600 zł - co polecacie?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sowasowa7, Październik 11, 2012.

1. sowasowa7

sowasowa7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica
    Witam

Szukam smartfona tak do 600 zł. Obecny telefon umiera powoli (pare miesiecy po gwarancji oczywiscie ;p) i musze sie rozglądać już za czymś nowym. Powinien mieć Wifi i GPS. Moze byc tez w miare dobry aparat aczkolwiek nie jest to konieczne.

Coś polecacie? Bo ja nie jest dobrze rozeznany w temacie

2. Lotnik421 Xbox One

3. robert199788

robert199788 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sidzina
    Odp: Smartfon do 600 zł - co polecacie?

Ja polecam. Xperie X8. ********* fon.

Wysłane z mojego shakira za pomocą Tapatalk

4. sowasowa7

sowasowa7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica
    A jak sie sprawuje nawigacja? Aplikacje? Bateria? Nie uzywam telefonu do jakichs skomplikowanych czynnosci, ma po prostu dzialac i sie nie zawieszac ;D

5. Piechu9kst

Piechu9kst Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Poznań

Na dzien dzisiejszy ciezko o telefon zeby sie zwieszal . kazdy sie zwiesza bez apek clearujacych system raz po raz. X8 mialem przez 2tyg z tych pierwszych co wyszly xP telefon spoko. Nawigacji nie testowalem. Telefon smigal ladnie. Moze tez dlatego ze mama go uzywala i nie byl "zasrany" roznymi pirdami typu muzyka zdjecia gry czy apki .

Do 600zl rozumiem ze chodzi o nowy tel? W dniu dzisiejszym nie wiem ile co stoi ale moze jakis samsung? Htc wildfire s ludzie sobie chwala. Zona ma i nie narzeka.

Wysyłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk 2

6. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    W tej cenie polecam ustrzelić używanego iPhone'a 3GS. Jeżeli zależy Ci na niezawodności oprogramowania, to będzie najlepszy wybór. Używam go półtora roku, a telefon nigdy mi się nie zaciął. Przy moim użytkowaniu telefon jest w stanie wytrzymać 4 dni. Zaznaczę, że przy intensywniejszej zabawie powinien wytrzymać do 2 dni. Następna sprawa, aplikacje. Jest ich mnóstwo, więcej niż konkurencyjnym sklepie google'a, a do tego są one lepsze jakościowo. Jeżeli chodzi o nawigację, to nie opiszę swoich wrażeń, bo jej po prostu nie używałem, ale na forach ludzie piszą, że daje radę, oczywiście po doinstalowaniu porządnej aplikacji. Teraz ostatnia i chyba najważniejsza sprawa - komfort używania. Telefon chodzi płynnie, reaguje błyskawicznie na polecenia, a do tego dostał update do iOS6. Android w telefonach, które oscylują w okolicach tej kwoty, po prostu lubi sobie zamulić. Przypuszczam, że pojawią się zaraz komentarze, iż iPhone jest przereklamowany, ale mam porównanie telefonów z Androidem i iOS, dlatego też przesiadłem się na platformę Apple.

Edit: Odnośnie komentarza wyżej. W moim iPhonie nie używam żadnych aplikacji, które czyszczą pamięć, a mimo to telefon działa cały czas bardzo szybko, i co najważniejsze nie wiesza się.

7. robert199788

robert199788 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sidzina

W X8 mozesz zlamac botloader,wgrac szybszy kernel, wgrac Androida Jelly Bean itp. Ja siedze na IcS. Co do Wifi to po zrobieniu roota mozesz polepszyc sygnal odbioru na standard "n". X8 moze posluzyc tez jako router.

Wysłane z mojego shakira za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum