1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

SmartGlass dostępny dla WP i ANDROIDA!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Wiemjak, Październik 28, 2012.

1. Wiemjak

Wiemjak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    SmartGlass, mały dodatek, który wiele ułatwia. Właśnie zainstalowałem i jestem pod wrażeniem. Przeglądanie stron w IE, jest teraz przyjemnością!:biggrin:

Nie wiesz o czym mówię? Krótki filmik:

Link do GooglePlay
    KLIK

Jak to oceniacie?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Odp: SmartGlass dostępny dla WP i ANDROIDA!

Na moim tablecie nie dziala aczkolwiek instaluje sie, na xperii mini pro z androidem 2.3.7 nie znajduje wogole w sklepie play, wiec wydaje mi sie ze znajduje ja tylko urzadzenie z androidem 4.0.3 ICS takim jak moj tablet.

Wysyłane z mojego MID08 za pomocą Tapatalk 2

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    W Aktualnościach już jest temat o tym.

Wczytywanie...

Poleć forum