1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Smartglass na Andorida

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez brattanek, Maj 18, 2014.

1. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Z uwagi na to, że w Polsce nie ma Xbox One to i nie ma Smartglass dla Xbox One na Polski rynek. Czy ktoś z was wymyślił jak zainstalować smartglass na andoridzie? Mój pomysł:
    1. Wchodzę na APK Downloader [Latest] Download Directly | Chrome Extension v2.1.2 (Evozi Official) wklejam https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.xboxone.smartglass i pobieram APK.
    2. APK instaluje na telefonie i wszystko śmiga, ale na początku pojawia się komunikat o aktualizacji. Zostaje przekierowany do Google PLAY i mam komunikat o tym, że aplikacja nie jest dostępna dla mojego regionu.
    3. LIPA! Jakiś pomysł na odpalenie Smartglass'a?

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. sradkg

sradkg Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    na kompie odpalisz smartglassa, na androidzie nie znalazlem sposobu.

4. sputnik

sputnik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Ja sciagnalem apke zainstalowalem na tablecie. uruchomilem bez sieci i sie walczylo nie wolalo aktualizacji. pozniej odpalilem xone wlaczylem i sie ladnie poloaczylo, tylko teraz weszla jakas aktualizacja smartglass i nie chce sie polaczyc.

5. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Zaraz luknę w siec czy znajdę jeszcze link do pobrania na androida w regionach gdzie nie ma one . Sam miałem z tym problem ale śmiga mi bez kłopotu już .

1 sposób to było pobranie pliku niżej podanego i wykonanie reszty jak niżej napisałem.
    Ale na forum piszą ze dla niektórych pojawia się jakaś aktualizacja której nie mogą wykonać dla innych nie pokazuje potrzeby aktualizacji wiec sami musicie sprawdzić.

2 sposób ( ten co ja wykorzystałem ) było pobranie odpowiednika sklepu google tylko utworzonego przez kogoś i tam można było pobierać wiele aplikacji ale nie mogę znaleźć strony z której ja korzystałem , jeżeli znajdę to dam tutaj znać. Sposób jest na pewno bo u mnie działa wiec może ktoś szybciej znajdzie .

PS: Jest jakaś historia pobranych aplikacji na androidzie to bym zerknął w to co ja pobierałem bo już nie mam tego alternatywnego Google store .

Sposób 1

A wiec pobieracie stad :

Download com.microsoft.smartglass.apk from Sendspace.com - send big files the easy way

Zapisujecie na karcie SD lub przesyłacie na tableta za pomocą kabla .

Wyłączcie blokowanie instalacji programów źródeł 3 .( Blokada przed nieweryfikowanymi aplikacjami jakoś tak )

Wyszukajcie pliku pod nazwa : com.microsoft.xboxone.smartglass.apk

Instalujecie i smartglass działa w waszym regionie .

Sposób 2

Pobranie aplikacji aptoide lub mobogenie market

Ja użyłem tej drugiej musiałem tylko przed pobraniem wyłączyć blokadę tych programów ...
    Znalazłem tez 3 sposób ale muszę go przetłumaczyć a to później bo zona do PC zasiada teraz .

UP!

Dodałem 2 market do pobrania.

UP! 2

Nie napisałem 3 sposobu bo temat został usunięty .

Dajcie znać jak tam wam poszło .

6. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    pod linkiem jest com.microsoft.smartglass.apk czyli dla x360 to mozna normalnie w google play pobrac

7. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    U mnie działa normalnie. Mam na androidzie. Dostałem się do aplikacji ze strony MS, wybrałem swoje urządzenie z listy (bo jestem zalogowany na google play) i się zainstalowalo. jak mam odpalonego XO to się łączy i działa normalnie.

8. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Ja skorzystałem z aptoide i wszystko ładnie działa.

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

9. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Brattanek@ ja osobiscie jak pisalem pobralem mobogenie market wylaczylem blokade plikow zrodel 3 i smartglass na one smiga az milo :) czytac sposob 2.

Sposob 1 znalazlem na forum zagranicznym.

10. brattanek

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    aptoide zadziałał! Dzięki panowie! Smart glass dla Xbox One śmiga :)

11. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
  12. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    a mi nie działa robiłem tak jak opisane powyzej chyba nawet na 4 rózne sposoby i nic cały czas wskakuje info o aktualizacji po czym komunikat aplikacja nie jest dostępna w twoim kraju

up! Dobra DZIAŁA WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC NALEZĄ SIE UŻYTKOWNIKOWI ,,ULAN,, KTÓRY PODAŁ MI NA PW LINK DO WERSJI KTÓRA NIE PROSI O AKTUALIZACJE W MOMENCIE POBRANIA JESZCZE RAZ DZIĘKI !
    TU ÓW LINK JAK BY KTOŚ TEŻ POTRZEBOWAŁ http://www.apk4fun.com/apps/com.micr...ne.smartglass/

13. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Ja mam konto xlive na US i samo się zainstalowało ze strony ms.

14. Ginterinho

Ginterinho Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pozwole sobie odswierzyc.
    Czy dobrze rozumiem , ze przy SmartGlass One kontrola konsoli przez siec komorkowa nie dziala ?

15. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    przez sieć kom ? możesz trochę bardziej rozwinąć pytanie ? Ja np. łączę się telefonem do modemu wi-fi który łączy się z xo i dała nie da sie chyba inaczej

16. Ginterinho

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Przez siec komorkowa laczac sie z aplikacja czyli na odleglosc poza siecia domowa przez WiFi.
    Doczytalem ze na ta chwile jest to niedostepne.
    Zobaczymy po premierze.

17. o M a c z 0 S

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    u mnie działa. Własnie byłem w mieście łaszcząc się przez LTE w tel włączyłem xo smartglass połączyło bez problemu widać listę znajomych i można pisać do nich wiadomości zobaczyć w co grają i oglądać ich kipy video

18. ulan

ulan Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZBI
    Polaczyc mozna sie tylko przez wifi nie zaleznie gdzie jestesmy (dom, szkola, uczelnia, praca czy u kolegi byle by byl dostep do wifi) oczywiscie konsola musi byc wlaczona. Przez siec komorkowa nie ma mozliwosci laczenia sie i nie wiem czy to uruchomia nawet po premierze. Gdzies czytalem ze przez SG bedzie mozna dokonywac zakupow w xbs.
    UP. Przez LTE nie probowalem bo nie mam ale fajnie wiedziec ze dziala :)

19. Ginterinho

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Polaczyc sie mozna ale uruchomic czy sterowac konsola mozna tylko przez wifi w tej sieci w jakiej zalogowany jest X1

Wczytywanie...

Poleć forum