1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Śmierć na pierwszych screenach z Darksiders 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Xavaris, Czerwiec 4, 2011.

1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Pierwsze Darksiders dostarczyło mi sporo zabawy. Z uwagą śledziłem losy Wojny, dlatego z jeszcze większą uwagą śledzę informacje o Darksiders 2.

Darksiders 2 jest tematem z okładki lipcowego Game Informera i z tej okazji można się zapoznać z kilkoma screenami, które pojawiły się w nowym numerze tego pisma. Całość wygląda bardzo komiksowo, co zapisuję na spory plus, bo taka formuła mi po prostu odpowiada. W oczy rzucają się nowe rodzaje broni, którymi przyjdzie nam wycinać hordy wrogów oraz Pimpusia, znaczy konia Śmierci (w rzeczywistości ma na imię Rozpacz). Tak moi drodzy jegomość na screenach to kolejny z Jeźdźców Apokalipsy . Po więcej zapraszam na stronę GI.
    Exclusive: First Darksiders II Screens - Darksiders II - Xbox 360 - www.GameInformer.com

Dość statycznych obrazków, oto pierwszy trailer Darksiders II, który mogliście już zobaczyć, ale filmik skasowano. Ten działa, mam ciary...

Źródło : YouTube i Exclusive: First Darksiders II Screens - Darksiders II - Xbox 360 - www.GameInformer.com

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    świetnie :)

jedynka była naprawdę fajnym slasherem.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    wlaczylem pierwsza czesc od razu na Hardzie, utknalem, wkurzylem sie i rzucilem gre w kat wiec nie napalam sie jakos przesadnie na druga czesc ;]

5. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Super, jedynka byla swietna. Licze ze bedzie wiecej info na E3 i ze podadza date premiery.

6. smoqpl

smoqpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Darksiders grafiką nie powala, ale ma to coś w sobie, nie umiałem się od jedynki oderwać :p

7. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z początku jedynka była dla mnie nudna, ale jak Wojna się rozkręcił to się zaczynała rzeźnia :D Z niecierpliwością czekam na dwójkę. Szkoda tylko że trzeba czekać tak długo.
    Co do grafiki - cell shading był już zauważalny w jedynce, więc w dwójce myślę że gdyby lekko poprawili jakość tekstur to by było ok. Żadnych nowości, tylko tekstury. Dwójka uśmierci nas grywalnością :)

8. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jedynka to był jeden z tych slasherów które bardzo gorąco wspominam. O ile się nie mylę to była jedna z ostatnich gier z serii gram na PC :)

Szczególnie główna postać fajnie wyglądała i okazywała czasami, że ma jaja. Nie był to bohater typu niby mięśniak, a siedzi zawsze potulnie i grzecznie..
    We D2 główny bohater strasznie przypomina mi bohatera ze Splatterhouse po lekkiej zmianie: włosy, kolor skina itp. Ta maska powoduje takie porównanie do niego :)

Ogólnie ciesze się, że będzie 2. Niech będą patenty ze 1 + świeże rzeczy i będzie konkretny slasher.

Wczytywanie...

Poleć forum