1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Śmierć serii Gears of War? W internecie krytykują Microsoft, a ja nie rozumiem...

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 27, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nowi twórcy to szansa na odświeżenie cyklu. Gracze wiedzą jednak lepiej i już wieszczą tragiczny koniec marki Gears of War. Tylko czy słusznie?

Przejrzałem komentarze na polskich serwisach. Większość spisała nowe Gears of War na straty, krytykując przy tym Microsoft. Czemu? To proste. Podobno pomysł na cykl się wyczerpał, a mimo to i tak gigant chce naciągać graczy.

Tak pisze np. Angrenbor na cdaction.pl:

Pesymistą jest też Makatcoo:

Krytycznych opinii nie brakuje też na gram.pl czy polygamia.pl:
    Czytam tego typu komentarze i tym bardziej nie rozumiem, skąd narzekanie. Jeśli Epic nie miał już pomysłu na serię Gears of War, to nowi twórcy są dla cyklu zbawieniem! W końcu to szansa na inne spojrzenie, nowatorskie pomysły i tym podobne zmiany.

Trudno jest też atakować na starcie samych twórców, ponieważ nie znamy ich dokonań. Owszem, brak doświadczenia możemy potraktować jako wadę, ale trudno jest ferować wyroki, bo na tę chwilę po prostu nic nie wiadomo. Równie dobrze moglibyśmy zachwycać się, bo zdarzały się też rewelacyjne debiuty.

A że seria trafia teraz w ręce Microsoftu? Wybaczcie, ale według mnie to żaden argument. A jeśli już, to raczej powinien wylądować po stronie zalet tej decyzji. W końcu Microsoft czuwa również nad takimi markami jak Halo, Forza czy Fable. I nic złego im się nie dzieje, nawet gdy dochodzi do zmiany autorów, jak w przypadku Halo.

Na tę chwilę trudno jest jednoznacznie ocenić, co się z serią Gears of War stanie. Sam typowałbym raczej, że GoW... odżyje. Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy za jakiś czas dostali spin-off, w stylu Halo: Spartan Assault. Zmiana perspektywy, cyfrowa dystrybucja? Mam nadzieję, że Black Tusk nie będzie bać się ryzykownych decyzji.

Mogą namieszać, muszą być tylko odważni. Oby nie zmarnowali tej wielkiej szansy. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Bo GoW to klasyk w karaju wódki i kiełbasy! Pamiętam jak w 2008r była ogromna ekipa do gry w gow2 a w trójce zawsze grał jakiś polak.
    Gears of War to kawał dobrej fabuły, ciekway tryb multi i horda która na maxa mnie wciągnęła. Chętnie bym zobaczył nowy GoW ale z drugiej strony boję się że to juz nie będzie to! Że zepsują coś co bardzo miło wspominam. Dadzą masę dlc, mikropłatności, płaską i krótką fabułę ...

1 osoba to lubi.
  4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jedno jest pewne. To nie będą te Gearsy co kiedyś.

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    To racja, to już nie będą te same Gearsy co kiedyś, ale jeśli zebraliby dobrą ekipę, mogliby stworzyć coś dobrego.
    Głęboko w nich wierzę!

6. Casper360

Casper360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Suwałki/Białystok
    Tak szczerze mówiąc to Prawdziwe GEARSY przez duże "G" to Gears of War , Gears of War 2 oraz Gears of War 3 (według mnie najlepsza jest 3 ale tu można się spierać >>de gustibus non est disputandum...) . Natomiast gears of war : judgement to już nie jest to samo co oryginalna trylogia..... Co ?? ktoś napisał ze fabuła z judgement jest "odświeżona" ??? pfffff... dobre !! . i że niby lepsza od 3 ....bez komentarza... Nie chce nic złego mówić (a tak właściwie pisać) na People Can Fly , aby nie narazić się takim osobom które za wszelką cenę wychwalają polskie produkje tylko dlatego że są polskie. Delikatnie ujmując więc judgement dosyć mocno odstaje od trylogii na wielu płaszczyznach ( od fabuły , przez mechanike i multiplayer a na grafice nawet kończąc). Przez cały czas są chyba 4 czy 5 map multi a jedynym pozytywem jest breechshot. Większość społeczności twierdzi ze judgement to czerstwa gra ( i nie ...ja swojej oceny nie opieram na opinii innych...sam próbowałem grać i zostałem przy starej trylogii )
    Sorry za lekki offtop ..więc na pytanie Czy seria będzie odgrzewanymi kotletami ?? odpowiedź brzmi: Już jest...niestety bo to jeden z exclusivów dla których kupiłem x360.

7. harapS

harapS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin, Poland
    Etam, będzie dobrze. Girsy, tak samo jak Halo, to za duża i zbyt zasłużona marka żeby rozmieniać ją na drobne, i MS zdaje sobie z tego sprawę. Jeśli zmiana developera ma odbyć się podobnie jak w przypadku Halo- jestem w 100% za.

1 osoba to lubi.
  8. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja tam trzymam kciuki i jestem optymistą....
    Jak wyjdzie z tego KOKS to trudno i płakał nie będę, ale jak uda im się zrobić dobry GoW to chętnie znów zagram...
    Może nowa ekipa wprowadzi coś innowacyjnego do tej serii, trzeba zaczekać to się przekonamy.

9. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Poczekamy, zobaczymy nie ma co się gorączkować :) najlepiej jest krytykować coś, co jeszcze nie wyszło..

10. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Cóż pamiętacie jeszcze gowa który miał ciemną oprawę. Czuło się lekki niepokój? Ja jeszcze tak ale to co pokazali w Judgment to szkoda gadać. Chcieli wziąć wszystko co najlepsze w Gow3 i dali aż zanadto. I gra wg mnie była komiczna przez te ciuszki. A kampania do bólu płaska.... Nie pamiętam ani jednego ciekawego momentu. Wszystko nastawione na zbieranie gwiazdek. Okej niech będą te gwiazdki ALE nie żeby były głównym celem gry. A powiem gdy dobrnąłem do końca to ręce mi opadły.
    Właśnie tego nie chce! Nie chce kolorowej łatwej strzelnaki tps. Z kolorową pieszczącą oczy oprawą. Ja chcę! GoW brudnego, szarego z mocną fabułą gdzie zżyjemy się z bohaterem. Z mocnymi momentami jak to miało miejsce w gow2.

Wczytywanie...

Poleć forum