Śmieszne aukcje Allegro

Taz

Użytkownik
Użytkownik
Jako , że nie widzę działu Humor bądź podobnego szukajka tez mi nie znalazła takiego tematu postanowiłem założyć, przeglądając Allegro dziś trafiłem na takie coś:
- XBOX 360 ELITE + 4 GRY JAK NOWY !!! SPRAWDŹ ! (980093426) - Aukcje internetowe Allegro

Chyba ze złota ?:D
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Jak dla mnie to te dwie osoby podbijały aukcję dla sprzedającego ;)
 
L

livingfear

Guest
murzyn... kupił,widać:D
 

neoandrew

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
up - o ja, szczyt debilizmu.
 

Taz

Użytkownik
Użytkownik
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

Ryatzu

Użytkownik
Użytkownik
Jako , że nie widzę działu Humor bądź podobnego szukajka tez mi nie znalazła takiego tematu postanowiłem założyć, przeglądając Allegro dziś trafiłem na takie coś:
- XBOX 360 ELITE + 4 GRY JAK NOWY !!! SPRAWDŹ ! (980093426) - Aukcje internetowe Allegro

Chyba ze złota ?:D
A teraz niech idiota płaci prowizje allegro :D
 

bonzo

Użytkownik
Użytkownik
no wlasnie to trzeba byc totalnym idiota zeby cos takiego zrobic. tylko sobie chlopak problemow narobil
 

Taz

Użytkownik
Użytkownik
 

Taz

Użytkownik
Użytkownik
XBOX360 PRZERÓBKA!!!!!!TANIO!!!! (978825923) - Aukcje internetowe Allegro
Active iso za 35zl :DD

i kolejny typ szukający naiwniaków:

BEZINWAZYJNE ODBLOKOWYWANIE DYSKU XBOX 360!!HIT!!! (991038153) - Aukcje internetowe Allegro

jak może jakiś mod usunąć bo edytowałem i wysłałem przypadkowo drugiego posta sry :/
 
HEHE :D a to dobre tekst dnia "WITAM MAM DO ZAOFEROWANIA REWLACYJNA PRZEROBKE DO XBOX360 BEZ POTRZEBY ROZKRECANIA KONSOLI!!!" :D buhaha
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik

xRazor

Użytkownik
Użytkownik
widzialem kilku gosci sprzedających snieg :p
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
też ze śniegiem widziałem, widziałem także jak ktoś sprzedawał ulepione z plasteliny grzybki :D
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
Ta pomoc przy kupie x360 jest ok jakiś noob nie zrobi przyjemności cffaniakowi za zaephyra po 5rodach i banem za 500zł. 1wszy raz widziałem xboxa za ok 2,5k :eek: Murzyn rulez :D
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Jako , że nie widzę działu Humor bądź podobnego szukajka tez mi nie znalazła takiego tematu postanowiłem założyć, przeglądając Allegro dziś trafiłem na takie coś:
- XBOX 360 ELITE + 4 GRY JAK NOWY !!! SPRAWDŹ ! (980093426) - Aukcje internetowe Allegro

Chyba ze złota ?:D
Ej ludzie nie moge :O ahahaha :D Nooo przee typy.
Chyba logika myslenia takich ludzi poszla z dymem :):shisha
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Xbox Live GOLD 48 h + BONUS OKAZJA !!!!!! (995445485) - Aukcje internetowe Allegro

Kody 48h za 3,99 zł i OKAZJA Beta Blur za FREE hahahahaha:) Przecież to było za free na necie :)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Lepszy jest dopisek:
Uwaga!
W pakiecie taniej! Kup 2 kody, a zapłacisz tylko 7,99zł !! Kupując 3 kody, płacisz 6,99zł !!!!!
Co tam, że 1 kod to koszt 3,99zł i 2 razy wychodzi 7,98 a tutaj jest za 7,99 ;) A za 3 kody płaci się taniej niż za dwa kody :D
 

Do góry Bottom