Śmieszne Aukcje :D

S>W>A>T

Banned
Witam.
Jak w temacie jak macie dajcie jakieś smieszne aukcje ;D

o to moja pierwsza
XBOX 360 PREMIUM JASPER iXTR1.51 +20 GIER JAK NOWY (1067340758) - Aukcje internetowe Allegro

nie wiem za co tu płacimy 1098 zł :D
pewnie za to że "prawie nowy" w "perfekcyjnym stanie"
i pewnie za te kopie co są warte mniej niż zero ;p
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
*zestaw gier obejmuje kopie zapasowe,aby zakupić ww.zestaw należy posiadać oryginalne gry ww. tytułów, lub zakupić je ode mnie-wówczas wystawiona zostanie odrębna aukcja. Koszt gier 2.500 zł
hahaha
KONSOLA KUPIONA NIESPEŁNA ROK TEMU OD JEDNEGO Z NAJLEPSZYCH DYSTRYBUTORÓW. ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ, ŻE NIEMAL NA WSZYSTKICH AUKCJACH KAŻDY PISZE, ŻE OFERUJE NIEMAL NIEUŻYWANY SPRZĘT ITD. (SAM PRZED KUPNEM WŁASNEJ DWA RAZY PRÓBOWAŁEM CHWYCIĆ 'OKAZJĘ'-JEDEN OFERENT WCISNĄŁ MI USZKODZONĄ KONSOLĘ, A DRUGI PO PRZELANIU PIENIĘDZY UNIKAŁ KONTAKTU)
kozak, wydymali go 2 razy i sam teraz kogos probuje wydymac.
 

S>W>A>T

Banned
mnie ciekawi ile razy wystawi aukcje aż dodałem go do ulubionych sprzedawców.
Zaproponowałem mu cene 750

"Szanowny Panie. Za 750 zł proszę szukać 'okazji' na allegro, co jednak jest ryzykowne i niepewne.. Jedyne na co mogę sobie pozwolić to wysyłka gratis kurierem w opcji 'ostrożnie'.. Konsola przepracowała w idealnych warunkach kilkadziesiąt godzin, dodatkowo 2 gry zapewniam 'na zamówienie'-wybrane tytuły oraz późniejsze wsparcie..Jest to najlepsza wersja konsoli, z napędem LiteOn, obecnie są w obrocie modele, których przeróbka jest droga, niestabilna i trudniej jest z poprawną pracą z kopiami itd."

Okazyjnie to kolega ostatnio kupił elitke czerwoną 120gb przerobionąza 550zł :D
 

warone

Banned
Użytkownik
jezeli on to sprzeda to ja odrazu swoja sprzedaje za 2000 :d:d hehe
 

szczurx

Użytkownik
Użytkownik
napisałem mu maila i go wyszydziłem z tą ceną, normalnie totalny idiota jakiś
 

bgszef

Banned
jego towar jego cena, nie podoba sie to nie licytuj. proste. bez sensu ten temat
 

S>W>A>T

Banned
nie podoba się post nie udzielaj to off-topic ;]

XBOX 360 20 GB (1068887830) - Aukcje internetowe Allegro

Xeona nowy uzywany :D
 

Paatryk1

Banned
jego towar jego cena, nie podoba sie to nie licytuj. proste. bez sensu ten temat
chyba ten temat jest zrobiony poto żeby dawać posty ze śmiesznymi aukcjami dlatego dałem >.>
 

malina10212

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tego typu temat już powstał, nie ma sensu zakładać nowego i nabijac postów, prośba do Modów o interwencje:D

Odsyłam: http://xboxforum.pl/off-topic-f45/%A6mieszne-aukcje-allegro-50293.html
 

bgszef

Banned
faktycznie smieszne te aukcje w h...

@down
przez CH pisze plebs z prowincji
 

Paatryk1

Banned
jak Ci coś nie pasuje to nikt Cię nie zmusza do zaglądania do tego tematu a to słowo co pewnie chciałeś napisać piszę się przez "CH"
 

Do góry Bottom