1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Śmieszne historie, groźby, gracze-idioci... A Ty jakie miałeś sytuacje ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez randnd, Styczeń 5, 2013.

1. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Witam serdecznie wszytskich !

Chiałbym aby w tym wątku każdy opowiadał o śmiesznych sytuacjach jakie go spotkały podczas rozgrywki online.
    Groźby, zachowania dzieci tudzież dorosłych, prośby, oszczerstwa - byleby miały śmieszny motyw !

Skłoniła mnie do tego dzisiejsza przygoda w multi 1 vs 1 MW3 kiedy dostałem wiadomość o następującej treści: (obrazek poniżej)

Milion razy zostałem wyzywany od noobow, camperow itp ale TAKIEGO motywu jeszcze nie miałem.

Ahhh... dobrze że istnieją jeszcze osoby potrafiące wzbudzać śmiech :)

Co sądzisz ?:tongue-new:
    A Ty jakie miałeś przygody ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamil90

kamil90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawoja
    HAHA. Yoshi7901 tez o tym mówił że jakiś koleś za dobrą grę chciał go zraportować. Ludzie są coraz głupsi.

4. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja, grając kiedyś w UFC 3 na lagach dostałem wiadomość od typa, że używam lag switcha i on jest pewien, że używam tego wynalazku, bo pracuje dla Microsoftu i wie jak to rozpoznać i nie zostawi tego tak.

5. wilku95

wilku95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Śmieszne historie, groźby, gracze-idioci... A Ty jakie miałeś sytuacje ?

Ja mialem fajna sytuacje w tekken 6 grajac na multi trafil mi sie jakis dzieciak z 13 lat max . Pierwsza rundka mi nie poszla to na wyzywal od nooba i sie smial ale jak w 2 dostal perfecta to zaczal wyzywac od dzi** zebym sie pierd** i nagle jego matka wpadla do niego i tylko krzyk byl i nagle opuszczenie walki :p

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2

6. randnd

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Hahaha miazga :) Ahhh pieknie by bylo takie cos uslyszec.

7. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    nie u mnie ofc ale warto zobaczyć :p

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  8. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Do mnie kilka razy pisali...tutaj na forum na PW :) z tego co pamiętam : "Ty dzieciaku, zniszcze Cie" , " wsadze Cie do wora i spale, bede kopal po glowie"....cos w tym stylu dostaje czesto :D

9. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    To ja na forum jeszcze ani razu nic takiego nie dostałem :(

Za to na XBL często dostaję PW po meczach w Fifę, że znam tricki na lagi itp (u mnie płynnie :] ) i w ogóle zbanują mnie. Albo że ogólnie oszukuję bo on jest mega kozak i niemożliwe, żeby tyle przegrał ...

10. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ja na GG dostałem pogróżki od gościa który twierdził że mam nowego kolegę, który wie o mnie wszystko i postara się abym nie miał w życiu zbyt kolorowo, generalnie nie wiem czemu, ale przestał się odzywać :/

Generalnie był to ktoś z tego forum :p

11. Maniak driftu

Maniak driftu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Skarżysko
    Mi koleś kiedyś napisał , że jest adminem i mnie zbanuje za to , że wygrałem z nim w Ultimate Team 8:0 :D

12. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Do mnie dzieciak po walce pięć postaci konta pięć rozwaliłem mu wszystkie jednym goku ssj3 (dragon ball raging blast) dostałem pw że jestem oszustem że to nie możliwe że on już to zgłosił że mogę żegnać się z xbl i takie podobne . że ogólnie zniszczy mi "życie" w xbl :D

13. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Swego czasu jak grałem w MW3 trafiłem na team Polaków. Pamiętam nawet mapka - Hardhat. Byłem oczywiście przeciwko nim, to była dominacja. Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, przygwoździli nas na respawnie, miałem okropne statystyki, więc mówie sobie 'a co tam, dogram do końca ten meczyk i ide". Jednemu kolesiowi brakowało 1 zabicia do MOABa, zgadnijcie kto przerwał jego killstreak :D Po tym oczywiście dostałem wiadomości głosowe że jestem typowym Polaczkiem co sobie kampi itd itp... Ale za to herbatka dobra! :)

14. wilku95

wilku95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18

A ja dzis znowu mialem wiadomosc . gram w bo 2 staty 30/9 wszystko fajnie po rundzie dostaje pw od jakiegos angola ze mam modyfikowana konsole zalatwi mi za to bana no chyba ze mu dam passy do profilu <hehehe> co ludzie nie wymysla

Wysyłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk 2

15. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz

Jeeezu, ile to razy mialem takie sytuacje. ;) Pamietam raz, po rundce w FIFIE 09, w ktorej rozwalilem kolesia 5:0 bodajze, koles wyslal mi wiadomosc w stylu "u r playing like shit". Odpisalem mu "if i playing like shit, and beating you 5:0, so who are you". Podobnie zreszta jak koles w tym filmiku z FIFY 13 pare postow wyzej. Oczywiscie zaczely sie bluzgi, blabla, mam wujka w Microsofcie i tak dalej. ;) Oczywiscie koles mial nick w stylu xXxFaZeXxXQuickScopezZZ, a jakzeby inaczej. Ogolnie czesto dostaje takie wiadomosci od burgerow, ktorzy siedza sfrustrowani 24/7 przy konsoli i jak ktos jest lepszy od nich, to im zwieracze pekaja. Ale ja czekam tylko na takie wiadomosci. Uznaje to za swego rodzaju komplement. ;)

Wysłane z mojego Arc S za pomocą Tapatalk 2.

16. randnd

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Haha ;) To tez mocne. Co te dzieciaki ( a moze nawet nastolatki albo co gorsza dorosli) maja w glowach :D

W sumie nie ma dnia zebym nie dostal informacji ze jestem noobem, camperem etc :) Jesli gosc przykladowo zabija mnie 3 razy - jest dla Niego ok - zostaje w grze. Jesli ja po paru chwilach robie mu 11 kili bo wszedlem nierozgrzany do gry - ucieka jak kurczak. Ogolnie jest to strasznie denerwujace - ucieczki podczas gier. Powinno to byc jakos odnotowywane w statystykach gry. Mowa o MW3.

17. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz

Jesli jest ktos, kto rage quituje, to jest to odnotowywane jako porazka w meczu. Wiec jesli ktos ma zalozmy 300 przegranych meczow (mowie tu o ludziach grajacych tryby zespolowe) i 30 wygranych, to od razu widac jakim jest graczem.

Poza tym, spojrz na to z drugiej strony. Dajmy na to wchodzisz na serwer w polowie meczu i dostajesz 10 rakiet z Reaperow, AC-130 i innych Predatorow na twarz. Sam w takich sytuacjach wychodze, bo nie widze przyjemnosci z niemoznosci wyjscia ze spawnu i dostawania w **** bez mozliwosci ucieczki, czegokolwiek.

Oczywiscie opisuje tutaj przypadki znane z Call of Duty. ;)

Wysłane z mojego Arc S za pomocą Tapatalk 2.

18. randnd

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Szczerze ?Nie wychodze praktycznie nigdy - no chyba ze musz z domu wyjsc. Jesli dostaje te pociski z Reaperow , AC 130 to jestem na maksa SCISNIENIOWANY zeby w nastepnym meczu rozniesc druzyne przeciwna w pyl :D Albo zawodnika. Gra nabiera smaku...

19. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Pamietam jak gracajac w tibie ktoś straszył mnie że mi dom spali i mnie znajdzie za to ze zabilem jego wirtualna postać.

Wysłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum