1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Śmieszne historyjki, przygody, anegdoty.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Leszczyk96, Styczeń 7, 2013.

1. Leszczyk96

Leszczyk96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Silesia
    Siemka!
    Zauważyłem, że takiego tematu tu jeszcze nie ma, a tego typu wątki cieszą się dużą popularnością wśród forumowiczów.
    (Jak było, to przepraszam)
    Więc, zamieszczajcie tutaj śmieszne historyjki i anegdoty, które przytrafiły się nie koniecznie wam.

Ja zaczynam:

Historyjka ta została nazwana przez moich kolegów z klasy (klasa informatyczna) "sucharem dla informatyków".
    W tamte wakacje (2012) kolega poprosił mnie, żebym złożył mu prosty, tani komputer, a że w mojej szafie zalegało kilka gratów, złożyłem mu z tego jednostkę (P4, 1GB ram, GPU bodajże FX5200). Wszystko byłoby OK, gdyby nie fakt, że nie miałem żadnego sprawnego HDD, więc mówię mu:
    (J- ja, K - kolega)
    J: No, złożyłem ci już tego kompa, tylko jest jeden mały problem...
    K: Jaki?
    J: Noo, bo tam nie ma dysku...
    K: Ale to jakiego, C czy D???
    [chwila ciszy]
    J: Żadnego...
    [wybuch mojego śmiechu]

Jakby tego było mało, jakiś miesiąc temu opowiadaliśmy sobie "suchary" i pytam go:
    J: Czy wiesz, jaka jest różnica między kobietą a mężczyzną?
    K: Jaka?
    J: Mężczyźni mają zawsze tego samego ch**a między nogami!
    (przyp. bez obrazy)
    [chwila ciszy]
    K: To ile kobiety mają c*p?

Ciężko żyć z takimi ludźmi jak on :p

Wczytywanie...

Poleć forum