1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Śmieszny bład w FiFA 10

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez maras92, Październik 13, 2009.

1. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Niewiem jak rozwineliscie swojego zawodnika ale moj potrafil strzelac jak z magnum. Tak strzela ze az brzuchy rozrywa.

Wiele wiedzialem bledow ale takiego jeszcze nigdy. Albo moze faktycznie bramkarze powinni sie bac mojego zawodnika ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. scorpionx

scorpionx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Takie błędy są na poziomie dziennym :D Przenikanie piłki przez nogę, przenikanie przez siebie zawodników...

A także to, że gdy kopniemy piłkę ponad bramką to gdy ta przekroczy linię bramkową poprostu... znika ;/ Liczyłem na poprawę takiej niedoróbki, ale widać im to wisi czy piłka znika czy nie .

4. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    No ja jeszcze takiego bledu nie mialem gdzie przez cale cialo pilka przenika ;D

5. lazarro

lazarro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    eee tam takie bugi to na co dzien jak powyzej napisano. a posluchajcie tego. brachol wczoraj gral MŚ z kompem i mial pod koniec meczu karne. no ale niestety w karnych definitywnie przegral. ale teraz najlepszy bug. kazdy wie z ejak sie rpzegrywa w karnych to koniec meczu i wygrana jednego z zespolow a komp co zrobil? ofiarowal memu bratu dodatkowa kolejke karnych:D no i wygral mecz:D

6. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Mialem podobnie ale w FiFie 09 przegralem mecz ligi mistrzow(final) ale po zaladowaniu w menu menadzera mialem ten sam mecz do rozegrania.

7. kubro

kubro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko
    ja już gram we fife około 20h i żadnych bugow nie widziałem :) a napewno bym zauwazyl ;p

8. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W fife 09 bylo dokladnie to samo ;)

Ps. Fajny telewizor ;p

9. zywiec99

zywiec99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piła
    Mnie spotkało coś równie dziwnego, otóż grałem sobie wczoraj z kumplem i po moim strzale na bramkę jego bramkarz złapał piłkę. Już miał ją wybijać kiedy to mój wracający napastnik pchnął jakby ciałem w polu karnym jednego z jego obrońców, po czym obrońca padł na glebę. Każdy normalny sędzia podyktował by rzut wolny dla mojego kumpla, ale nie - sędzia uznał, że (w sumie to nie potrafię sobie wytłumaczyć jak to zinterpretował) obrońcy należy się czerwona kartka, a mi rzut karny :D Mój kumpel powiedział, że już w to więcej nie zagra, ja przyznam szczerze, że takiego błędu jeszcze nie widziałem. Dodam, że sytuację ogładaliśmy wielokrotnie na replayu i naprawdę nie mogliśmy doszukać się sensu tej decyzji ;)

10. lazarro

lazarro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    hahahah zywiec99 no to jest jak na razie najlepsze;d bezczelnosc ze strony EA zmieniaja zasady gry :D
    Kubro moj brachol gra w fafe od premiery i to jest jak na razie najwiekszy bug w grze jaki widzialem procz graficznych bledow tkj na zdjeciu

11. scorpionx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    W tej fife jest pełno błędów ^^

1 - Bramkarz z "piątki" podaje piłkę do swojego obrońcy stojącego przed polem karnym - z tym że nie zauważa, że JA stoję przed tym obrońcą ;/ Spokojnie odbieram piłkę strzelam i 1:0.

2 - Bramkarz wychodzi do mnie kiedy ja jestem jeszcze przed polem karnym, normalnie czeka na mnie tuż przed linią... Robi to na tyle często, że w każdym meczu da się mu strzelić w tej sytuacji kilka bramek lobem... 3:0

3 - 78 minuta meczu Śląsk Wrocław 2:0 Polonia Warszawa - przejmuję piłkę na środku boiska, trzema podaniami mijam rywali, biegnę na bramkę i ZONK . Gdzie jest bramkarz?! Strzelam gola na 3:0, oglądam powtórkę i widzę, że bramkarz gonił za mną z połowy boiska!! Co on tam robił?!

Więcej błędów nie będę podawał bo jeszcze niektórym odechce się grać :D

12. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Bugi sa bo to tylko gra. Jedna zasade EA wywalił z uzycia, niestety niema "ręki". ;/

13. Dawidek

Dawidek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ciechanów
    Na polygami pisza ze EA przeprasza za te bledy ja wolal bym naprawe a nie przeprosiny ; ))

14. scorpionx

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Przeprosić to ja też mogę ;/ Tylko teraz z gry nie ma przyjemności, zwłaszcza przez te loby.. Bo jak tu przegrywając mecz nie wykorzystać takiej sytuacji gdzie mogę 2 razy przelobować bramkarza... Gdyby tylko nie było tego tak często .

Brak "ręki" też bulwersuje chociaż nie tak jak brak możliwości faulu na bramkarzu ;/ Pamiętam jak w 2002 można było wjechać wślizgiem w bramkarza, gdy ten trzymał piłkę :D Fakt, że to niesportowe, ale w takiej symulacji powinno się znaleźć :D

15. BartyLA

BartyLA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    I tu się mylisz ;D. Robiłem wślizg ostatnio jak grałem z kumplem i zawodnik jadąc po murawie dotknął piłkę ręką. Dostałem zółtą kartkę a kolega rzut pośredni ;)

16. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    dokładnie już w pierwszym meczu demka miałem taką akcje, fifa idzie do przodu

17. rbej

rbej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    EA ponoć pracuje już nad poprawkami.

18. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    Bo to byla kartka za faul a nie za reke mi sie juz zdarzylo z 3 razy gdzie strzelalem pilka w obronce ten perfidnie wyciagnol reke pilka zmienila rotacje i bramki nie bylo ale rowniez rzutu wolnego za ręke. Niestety trzeba bedzie poczekac na fife 11 tam moze cos zrobia z ta reka ale pamietam ze w This is Futbol byla liczona reka a w fifie nigdy tego rowniez w pesie nie zauwazylem.

19. Raps

Raps Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Z Fifami jest zawsze podobnie. Nawet jak wychodzą dobre edycje. W kolejnych błędy poprzedniczek są eliminowane, za to pojawiają się kuriozalne nowe. Niestety ręce opadają niekiedy, na szczęście online to nie aż tak denerwujące, najwięcej błędów jest w manager mode.

Chcecie szybkie 45 G za rozegranie całego sezonu bez symulacji? Nic prostszego, wystarczy poprzegrywać początkowe mecze, wywalą cię z drużyny, a achievement wpadnie.

20. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Poprawki beda niedlugo zapewne, aktualizacja przez Live oczywiscie ;).

21. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja gram na live i błędy mi aż tak nie przeszkadzają bo też ich dużo nie miałem, a to ze sędzia się czasem pomyli lub mój zawodnik zrobi jakąś głupotę itp. to wg. nie dobrze bo w rzeczywistości też się to zdarza. Ale niektóre z wymienionych błędów przez was to rzeczywiści też przesada a gra i tak wg. mnie KOZACKA

Wczytywanie...

Poleć forum