1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Śmietnisko, syf, burdel. Tak można napisać o paru tematach.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pabcio, Lipiec 23, 2010.

1. Pabcio

Pabcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Witam,

Pisałem do admina parę razy, ale chyba wiadomość do niego nie dotarła więc piszę po raz ostatni - zróbcie coś z tymi dwoma poniżej tematami bo już brakuje mi określeń na ten chaos.

http://xboxforum.pl/iso-f10/blad-pr...-o-error-info-pierwszy-post-wa%AFne-5955.html

Tutaj w tym temacie podałem możliwe (i właściwie jedyne) problemy jakie mogą istnieć przy nagrywaniu. Oczywiście i tak wysypało się zaraz paru użytkowników z pytaniami "a dlaczego nie mogę nagraaaać?", "a czy tą nagrywarką nagram?" i moje porady zginęły w głębi tego syfu.

Moja propozycja jest taka - albo zamknijcie temat i przyklejcie moje porady (te napisane czerwonym drukiem), albo dajcie mi status moderatora do tego działu i najlepiej jeszcze dwóch (tego poniżej oraz tematu "czy tą nagrywarką nagram grę na Xboxa)

http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/tuning-xboxa-360-temat-zbiorczy-49068.html

Tutaj mamy kolejny śmietnik, chociaż sprawa wygląda o wiele lepiej od poprzedniego tematu. Użytkownicy zadają bezsensowne pytania odnośnie moddingu a dokładniej podstaw elektroniki mimo, że nie jest to forum temu poświęcone. Próbują brać się za modding nie mając o tym zielonego pojęcia. Jako że jestem w tym temacie najbardziej obeznany i łatwiej było go prowadzić, proszę o danie mi statusu moderatora bym mógł lepiej pomagać.

Dzięki za uwagę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Ho ho jakie wymagania. Nowi modzi są nadani, niech oni się tym zajmują, a jeżeli nie potrafią to pisz skargi :)

4. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jee dawać mu moda albo zrobi wam say hello to my little friend.

Tematy zbiorcze są od tego, by w nich byl wiekszy syf niż w dziale , one sie ciągną i ciągną, wydłużają, rozciągają itp. takie kosze nie kosze, żeby opanować burdel.

A co do moderatora......Administracja do Ciebie oddzwoni.

5. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Masz racje Pabcio ,ale sprawa jest ciężka do rozwiązania

-Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest nowy dział Forum o nazwie Błędy/Problemy z ISO-Logi. Obecne tematy zamknąć i dać do kosza , zachować jedynie aktualne porady i ciekawsze posty . Każdy problem usera( logi z abgx i Imgburn)by był w oddzielnym temacie rozwiązywany.

6. Pabcio

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Wpisy dwóch pierwszych użytkowników zostawię bez komentarza jakoby status moderatora był statusem niemal Boga. Poza tym moja propozycja jest rozsądna, ale to już decyzja adminów.

Bez obrazy, ale nie chciałym żebyś był moderatorem.

HoFi, taki temat z logami też nie ma większego sensu bo wyjdzie to samo. Mało kto pomaga bo wchodząc na taki temat aż odechciewa się odpisywać na każdy post. Generalnie chodzi mi, że podałem rozwiązania problemów i proponuję je przykleić bo są odpowiedzią na większość problemów. Niektórzy jednak z uporem maniaka dalej wklejają logi których nikt nie czyta.

7. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hehe, jaśnie paniiiiiii wybaczy, twoja "propozycja" jest żenująca, moderator to nie bóg, ale koleś który wręcz rząda takiego stanowiska jest po prostu śmieszny :)

Co do tematów zbiorczych...
    Tak się składa, że to rozwiązanie jakie zastosowałem ja, będąc tu moderatorem po pierwsze skupiło całą gałąź pytań i tematów w jednym, bez potrzeby rozdzielania na dział, co wyszło na plus dla forum, bo zawalenie milionem działów usera sprawi, że jeszcze bardziej się on pogubi. Nie łudź się, że ten spam ustanie jak dostaniesz swój dzialik i modka, a dzięki takim tematom modzi mają podstawę by wlepiać warny za wlasnie spam (bo po co Ci dział w którym byłoby 131231 tematów o podobnych rzeczach, jak jeden temat ogarnia wszystko?).

8. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    czy ja napisałem ze to ma byc temat ??

Coś na wzór tego Pctowego forum Forum PC Format - Logi

Ps jeżeli piszesz coś w "Sugestie i problemy" to musisz się liczyć z tym ,że będzie to komentowane przez innych userów !!

9. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Kod:
    moddingu a dokładniej podstaw elektroniki mimo, że nie jest to forum temu poświęcone. Próbują brać się za modding nie mając o tym zielonego pojęcia. Jako że jestem w tym temacie najbardziej obeznany i łatwiej było go prowadzić, proszę o danie mi statusu moderatora bym mógł lepiej pomagać.
    skad taka pewnosc siebie ze jestes taki strasznie obeznany ? moze i znasz sie na rzeczy ale duzo ludzi wykazuje niekiepska znajomosc elektroniki, podzespolow i innych ****reli ktore i z czym mozna polaczyc zeby bylo fajniej. i nawet, co zrobisz jesli z jakiegos tematu zrobi sie syf? zamkniesz temat? dasz bana? pokarasz warnem? forum jest od tego zeby ludzie pytali i dostawali odpowiedz a skoro ktos zalozyl temat zbiorczy "modding xboxa" to nie ma reguly czy ktos pokazuje zdjecia swojego zmodyfikowanego klocka czy pyta jak to zrobic. administratorzy sa od pilnowania porzadku i skoro uznali, ze temat nie jest do kosza lub nie nalezy go zamykac to widocznie mieli swoje powody i tak pewnie zostanie. pozdro

10. Pabcio

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Żenujący to jesteś Ty bo wypowiadasz się bez czytania ze zrozumieniem. Jeśli nie masz nic logicznego do napisania to zamilcz.

Chodziło mi o to, że z tego co widzę to ja orientuję się bardziej w dziale moddingu o co chodzi i dlatego prosiłem o status modka, a JEŚLI nie, to chociaż żeby temat uprzątnąć.

HoFi, zapomniałem, że mogą się wcinać tak inteligentne osoby jak BloodD, ale jak już pisałem bezpośrednie wiadomości do administracji nie przynosiły rezultatów.

To co napisałem jest tylko PROPOZYCJĄ. Jeżeli uważacie, że jest kiepska to temat można zamknąć i usunąć. Więcej z taką inicjatywą nie wyjdę bo nie w moim interesie jest utrzymywanie porządku na forum, ale jeżeli za propozycje co niektórzy chcą tylko wyśmiać to ja podziękuję...

Chodziło mi bardziej o edycję co niektórych postów. Banować ani warnów nie mam zamiaru dawać. Nie jestem guru jeśli chodzi o elektronikę i Xboxa, ale wygląda na to, że z wypowiadających się tam osób najbardziej kojarzę temat i po prostu myślę, że dałbym radę utrzymać temat w czystości.

11. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    no tak ale jak edytujesz post w ktorym jest pytanie "jak zrobic zeby lampki swiecily w ultramarynie bo nie podobaja mi sie te wstretne zielone" to jak edytujesz taki post? odeslesz go do innego dzialu ? przeciez juz jest temat zbiorczy, ten, o ktorym ta dyskusja.....

12. Pabcio

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Podałeś akurat zły przykład bo nie ma podstaw by edytować takiego posta. Bardziej denerwuje wprowadzanie błąd albo nazywanie "wiatrakiem" wentylatora. Różnica jest... znaczna. Poza tym chciałbym przypiąć na górze tematu najlepsze prace użytkowników bo przepadły w tym wielostronicowym temacie a dzięki temu inni mogliby brać przykład, wzorować się na dziełach użytkowników.

13. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    za napisanie jednego poradnika chcesz zostać modem? nie rozśmieszaj mnie :D ale zgadzam się z zamknieciem tamtego tematu I/O bo jak ktos nawet zada pytanie to nic z tego nie wyniknie

14. Roger1022

Roger1022 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    !BloodD i reszta ludzi atakujących Pabcia. Dajcie na luz. Kolo chce dobrze i nie ma co krytykować. Fakt temat z img wygląda jak wysypisko śmieci. Ps. modem raczej nie zostaniesz od tak przynajmniej dla zasady. Napewno masz ogromną wiedzę o konsoli ale zmień ton rozmowy bo nikt nie lubi pchechwalania i napinania.

15. Pabcio

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    A czy ja się napinam? Próbuję wyjaśnić niektórym atakującym osobom o co chodzi dokładniej skoro sami nie potrafią zrozumieć. Modem chciałem zostać tylko w niektórych działach żeby np. przypiąć na górze tematu pracę innych albo jakiś poradnik skoro reszta ze załogi się o to nie kwapi. Z resztą i tak pewnie skończy się na niczym i wszystko pozostanie bez zmian. Temat można usunąć bo widzę, że zbytecznie go zakładałem.

16. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Oczywiście co do inicjatywy @Pabcio'a jestem w 10000% za, tutaj zrobił się taki chlew jak skur**syn!! Pamiętam czasy kiedy 4um to stało na prostym skrypcie a potem na coraz większe się rozrastało i tak dalej ekipa zaczęła się rozpadać a było wielu na prawdę zaje**stych userów. Potem przestałem odwiedzać, od niedawna wchodzę a tu bajzel jak już wcześniej napisałem, jest jeden temat to tam zaraz DZIECI I DEBILE KONKRETNI PAJACE!! zaspamują, zapie**olą swoimi mądrościami i beznadziejnymi komentarzami, a żebym nie był gołosłowny to podaje chociażby ostatnie 2 tematy dotyczące przeniesienia forum na nowy silnik i zmiana szaty graficznej... Wie ktoś o czym był ten temat? Wchodząc tam widziałem informację o tym że forum czeka zmiana, admini prosili tam aby wysyłać im znalezione błędy a tam zaraz była wojna i sieczka że ,,stary styl mi się bardziej podoba(mimo iż była informacja o tym że to TYLKO TYMCZASOWY), co to jest, dlaczego itp,,

Admini: Proszę Was abyście zrobili porządek bo fajni userzy poprzez takich właśnie gówniarzy i pajaców odchodzą z tego forum bo po prostu bardziej ,,odpowiedzialni i ciekawsi,, użytkownicy nie czują się tu komfortowo a na ich miejsce przychodzi właśnie taka dziecinada co zaśmiecą dostaną informację i ,,pierdo*ną drzwiami na do widzenia,, Weźcie że zbierzcie odpowiednią ekipę, lepszy regulamin i przede wszystkim DYSCYPLINA!!! Warny niech się sypią falami ale zróbcie coś z tym. Dla przykładu pokażę inne fora które odwiedzam a dyscyplina sprawia że się fajnie tam przesiaduje : www.nsr125.eu - zero tolerancji dla gówniarzy, zero bezsensownych postów i zero śmieci bije na łeb i szyje konkurencyjne nsr125.pl. Kolejnym przykładem jest pclab.pl portal ma bardzo fajne forum na którym sygnatury i avatary użytkowników nie *********ją połowy strony ( i co do tego też mam żal do administracji aby coś z tym zrobiła!!! ).
    Jest jeszcze kilka przykładów które porządni użytkownicy na pewno znają i Wy Admini również...
    Co do modów... na prawdę zróbcie jakąś selekcje bo co niektórzy są śmieszni że tak powiem, raz nawet dostałem ostrzeżenie nie wiem za co, regulaminu nie złamałem a ost był śmiech na sali, i nie, nie żalę się bo leje na jedno ostrzeżenie, to był po prostu przykład głupoty i lenistwa modów!!!!

Pozdro.

Wczytywanie...

Poleć forum