1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Smite

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Exe222, Październik 28, 2015.

1. Exe222

Exe222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8

W wątku tylko opinie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Exe222

Exe222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Gra jest za darmo na Xone i bardzo mi się spodobało jako weteranowi League of legends. Gram dopiero z ~3 godzinki ale już wiem że wchłonę na dłużej, jak ktoś ma ochotę pograć to zapraszam.
    Dodam że gra jest w polskiej wersji językowej co było dla mnie zdziwieniem. W wersję PC nie grałem.
    Jak ktoś lubi MOBY to polecam a jak nie...to spróbować nie zaszkodzi ponieważ gra jest w pełni free, nie ma tak że ktoś kto wyda pieniądze na postać będzie mocniejszy, wszystko zalezy od postaci i twojej gry :)

4. AnyMist

AnyMist Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ściągnąłem Smite z ciekawości /grał znajomy z XBL/ i jak kolega wyżej wciągnęło mnie na dłużej ;).Fajne szybkie mecze,kilka różnych trybów walk do wyboru + gra w polskiej wersji językowej.Mały minus to możliwość wyboru kilku bogów podstawowych resztę możemy kupić za gemy który niestety kupujemy za realne pieniądze lub dostajemy za systematyczne logowanie do gry ok.50 gemów tygodniowo,gra pozwala nam też "wypożyczyć" i wypróbować rożnych bogów przez kilka dni.Osobiście jak ktoś lubi tego typu gry to polecam.

Wczytywanie...

Poleć forum