1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

snajperzy w cod mw 2

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ToXiC1964, Październik 28, 2010.

1. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Witam. Mam pytanie, a mianowicie, nie umiem dojść do tego jak niektórzy snajperzy potrafią zabić osobę bez dokładnego nacelowania, jak oni to robią? ja muszę wstrzymać oddech namierzyć i dopiero strzelić, a oni to nawet dokładnie nie namierzą i zabiją, jak to jest???

2. Lotnik421 Xbox One

3. SworskiArtur

SworskiArtur Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyrobisz się ;p
    Ja też na początku robiłem tak jak ty i z czasem szło mi to coraz lepiej.
    Napiszę jak ja to robię. Może pomoże.
    Najpierw bez celownika rozglądam się. Jak kogoś zauważę to na niego namierzam tak mniej więcej, później dopiero celowanie, lekka poprawka i strzał.

4. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    a w opcjach jaką masz czułość ?

5. Golonek18

Golonek18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Haczów
    Ja mam ustawione na wysoką. Dużo sprawniej sie gra tylko kwestia przyzwyczajenia.

6. Fu.off

Fu.off Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nigdy nie będziesz strzelał tak jak inni, tz Ci którzy strzelają bez namierzania, z wyskoku, z obrotu i w większości widzą Cie z daleka i wiedza gdzie wyjdziesz. Ze snajperek strzelają szybciej niż Ty z normalnej GIWERY np TAR 21, i nie raz walą szybszą serią od niej. A więc jeżeli nie przerobisz swojego profilu w sposób nielegalny tz nie zmodujesz swojej postaci to nigdy nie będziesz strzelał tak jak oni. A i jeszcze dochodzi ciągłe puszczacie UV i różnego rodzaju nalotów. Jeżeli spotkasz takiego snajpera i będziesz słyszał o ciągłym puszczaniu UV czy to w drużynie przeciwnej czy twojej to bądz pewny, że gra z wami "cziter" zmodowany na wszystkie sposoby. Ta gra ma jeszcze sens grania na LIVE ale w gronie przyjaciół, bądź w trybie bez WSPOMAGACZY lub jeżeli trafisz na uczciwych graczy (co jest ostatnio rzadkością). Zwróć także uwagę podczas gry na PING, co niektórzy maja go na 2 żółte kreski, nieraz i 1 czerwona, a wymiatają jak szaleni i nie sposób ich zabić w bezpośrednim zwarciu, choć ty masz PING na full 4 zielone. Tak więc sens grania był ale jeszcze tak z 3-4 miesiące temu. Ta gra obecnie jest tak skopana, że nie warto w nią grac i dostarczać punkty innym ale jeżeli chcesz grać i to w dodatku snajperką to ustaw sobie odpowiednie PERKI do niej, szybkie przeładowywanie na pro, przebijanie karoserii na pro, auto celowanie na pro no i obowiązkowo wzmocniony DAMAGE kul. A i jeszcze jedno, jeżeli zobaczysz typa z jakąś dziwnie wyglądającą nazwą jego GTAGU a dodatkowo będziesz widział przy jego nazwie kręcącą się złotą czaszkę to bądź pewny na 100%, że to jest oszust.
    Tak tylko jeszcze zastanawiam się dlaczego nie wychodzi żadna łatka usuwająca te wszystkie kombinacje, może spowodowane to jest wychodzącą BLACK OPS? tak sobie myślę.
    Pozdrawiam

7. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    pewnie chodzi Ci o quickscopy, zagraj sobie prywata z kumplem i ćwiczcie coś takiego, ze jeden stoi i się nie rusza a drugi musi go zabić za pomocą quickscopa, czyli najeżdżasz mniej więcej na niego i przybliżasz lunete, i gdy już cała się wyświetli, to dosłownie w tym samym momencie strzelasz i puszczasz zoom. gwarantuję po miesiącu już masz opanowaną sprawe jako tako. a co do robienia 360 itd to to jest kwestia dłuższego treningu, wszystko z czasem wchodzi w krew, pozdro

8. mikute

mikute Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Snajperka

Jeśli chodzi o mnie to nie przepadam za graniem snajperem w jakiej kolwiek grze. Moim zdaniem najfajniejsza jest rywalizacja jak każdy ma zwykły karabin. Jest fajnie wtedy to nie! Musi się taki snajper pojawić i wszystko zepsuć :p Nie no nie mówię że nie jest fajnie zagierczyć takim snajperem ale nie przepadam z kamperstwem. Do rzeczy, przez pewien czas grałem snajperem i powiem Ci(do autora tematu), że na początku wstrzymywałem powietrze ale wtedy za wolno się zabija. Po prostu, celujesz w gościa i strzelasz. Wstrzymanie powietrza generalnie nie jest koniecznie, ponieważ jak wymierzysz w gościa to celownik przez chwilę jest nieruchomo.

Wczytywanie...

Poleć forum