1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

,,Śnieżenie'' w grze F.E.A.R. 2

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez baxito, Marzec 4, 2009.

1. baxito

baxito Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kwidzyn
    Witam,

Otóż gdy gram w F.E.A.R. 2: Project Orgin obraz tak jakby ''śnieży'' (takie małe białe kropeczki). Czego może być to wina? Inne gry chodzą mi normalnie. Albo może to po prostu taki efekt gry? Też ktoś tak ma?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Raczej taki efekt choc ja grałem na konsoli i nie miałem wrazenia ze cos z grą nie tak. Moze jestes przewrazliwiony ;p

4. Ulus

Ulus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    krk
    sniezenie obrazu, to znak dla Ciebie, ze Alma jest blisko. <Lol>
    Tak samo jak dziwne dzwieki, roznego rodzaju kleksy na ekranie i traktowanie Twoich oczy kontrastem milion :)

5. Danke

Danke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    XBOX 360 World
    Chodzi ci o efekt zarnisty? Nie wiem jak we Fear 2, ale w Mass Effect dało się go wyłączyć z pod poziomu opcji w grze.

6. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    na poczatku tez takie coś miałem ale albo poźniej to znika i jest normalny obraz albo się przyzwyczaiłem do tego ;P

7. da27

da27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jeżów
    mi za to w gta 4 czasem pojawia sie czarno biały obraz i nie wiem czemu jakby ktoś wiedział to na proszę napisać prywatną wiadomość

8. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    tobie moze chodzi o efekt ktory jest celowo w grze chyba nazywa sie to fachowo SMUŻENIE ..( jak sie myle to poprawcie) ale taki efekt jest celowo dawany w grach zeby wywolac jakis klimat..w silent hillu tez on wystepuje...

Wczytywanie...

Poleć forum