1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sniper Elite III: Afrika - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 24, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Przede wszystkim grafika jest bardzo dobra. Killcamy świetnie zrobione. Można uczyć się anatomii ludzkich organów :) . Na ekranie cały czas coś się dzieje w tle. Na pochwałę zasługuje sztuczna inteligencja przeciwników. Jest bardzo dobra. Poza tym wszystkie teksty nazistów są przetłumaczone ( polskie napisy ) Samo strzelanie do wrogów ze snajperki jest proste ( można ustawić poziom symulacji ), ale już walka bezpośrednia taka prosta nie jest. Na szczęście możemy się leczyć apteczkami. Rozmieszczenie poszczególnych przycisków jest bardzo dobrze przemyślane i gra się naprawdę przyjemnie. Można się skradać i likwidować przeciwników po cichu a także można iść " na Jana " i robić rozróbę. Można też walczyć z przeciwnikami w zwarciu, ale na razie nie udało mi się nikogo pokonać. Można też przeszukiwać i podnosić ciała przeciwników. Przy okazji nasz wojak musi mieć niezłą krzepę, bo rzuca tymi ciałami jak zapałkami :) . Poza tym gra ma tylko polskie napisy. Bez polskiego dubbingu. Zapowiada się całkiem dobra gra. Taka na 7 w porywach do 8.

5 użytkowników lubi ten post.
  4. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Musze przyznac ze gra klimatowa, Grafika bardzo ladna, prawie w ogole nie ma spadkow fps, fabula hmm no jakas tam jest ale nie odczuwam jakos jej tak bardzo, bohater tez taki nijaki. Fabula opisywana jest podczas ladowania misji rzucaja nas na plansze i mamy robic poszczegolne wytyczne. Na razie mi sie nie znudzila klimatowa gierka, bardzo duze plansze pelna swoboda. Gram na 3 poziomie trudnosci i gra jest dosyc ciezka. Przeciwnicy sa czujni nie sa glupi. Czasami sa az za czujni i za dobrzy jak dla mnie. Daje grze mocne 7/10 bo jednak fabula moglaby byc lepiej poprowadzona i bohater moglby byc bardziej charakterystyczny a nie mialki. W kazdym badz razie gre polecam teraz kiedy nie ma w co grac na pewno umili wam czas ;)

5. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    ups, a ja wlasnie napisalem w innym wątku, myśląc że to "opinie". :D
    ale to nic, powielę, a co.
    otóż gra strasznie zabugowana jeszcze, ale fajna skradaneczka. daje radę.

6. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Właśnie ukończyłem gre na normalnym poziomie trudności i mogę o niej powiedzieć, że grało się rewelacyjnie. Killcam na prawdę bije na głowę ten co jest w v2, tak samo inteligencja wroga np. przechodząc jedną misję zauważyłem patrol, zastawiłem pułapkę i czekałem aż jeden z wrogów nastąpi na minę i udało się tylko, że padło chyba 2, a był ich bodajże 5 no to gadam odpale jeszcze raz save znowu zastawiam na nich sidła i czekam i czekam, a ich nie ma. Kolesie poszli okreżną drogą i znowu niewypał ;d zaś wczytanie save. Graficznie nie jest najlepiej, ale i nienajgorzej. Przyczepić się tu można do bugów czasami gdy rozwalimy jakiegoś niemiola i ten wpadnie na coś to zaczyna nim strasznie miotać . zauważyłem też, że gdy rzucamy jakimś przedmiotem to ten jakby znika w powietrzu i zaraz się pojawia to samo jest w wersji na pc. Przejście gry zajeło mi jakieś 10h, ale to dlatego, że dużo wczytywałem i skradałem się przez większość rozgrywki. Moja ocena to 7.

7. 1speed1

1speed1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jako, że gier czysto snajperskich mało, w końcu nadeszła pora na Sniper Elite 3.

Plusy:
    -dobrze wyważony gameplay
    - zróżnicowane poziomy z kilkoma sposobami przejścia
    - ulepszona mechanika strzałów
    - ulepszone killcam'y oraz efekt "rentgena"
    - inteligencja przeciwników (czasami)
    - nienaganna grafika

Minusy:
    - sporo drobnych błędów (błędy kolizyjne, itd)
    - czasami głupawi przeciwnicy

Na razie to tyle ode mnie :)
    Ogółem to polecam fanom snajperskich strzelanek - warto choćby sprawdzić.

Wczytywanie...

Poleć forum