Sniper Elite V2: Demo już dostępne ! Wszystko na jej temat.

karol22

Banned
Sniper Elite V2 Demo ! od kilku dni dla braci konsolowej jest już dostępne także dla tych, którzy wolą w dłoni trzymać w akcji. Demo daje też niepowtarzalną szansę, aby zobaczyć jak prezentuje się X-Ray Kill Cam, czyli widowiskowa kamera śmierci, która dokładnie pokazuje tor lotu pocisku i obrażenia, jakie robi on w ciele przeciwnika.

Demo kontynuacji serii Sniper Elite jest już możliwe do pobrania na Xbox Live oraz Play Station Network. Premiera Sniper Elite V2 już 8 maja, czyli w rocznicę zakończenia II wojny światowej.



1812 Killshotów :))

Dobry Kill nutshot :))

Zródło: Sniper Elite V2: Demo już dostępne - X360 - Gry w INTERIA.PL - Informacje, Recenzje, Poradniki, Zapowiedzi, Sprzęt

Zapowiada ciekawy silnik graficzny, Deweloperem gry jest studio Rebellion, które znane jest z takich tytułów jak Aliens vs Predator, Medal of Honor Underground czy Star Wars: Battlefront.

Bohater zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że nawet najmniejszy błąd może pozbawić go życia, dlatego też, kiedy przechodzi do wykonywania kluczowego zadania w trakcie misji, jego puls przyśpiesza i trudniej trafić mu we wroga. Na najwyższym poziomie trudności musimy także mieć na uwadze siłę wiatru, a także tor lotu pocisku. Skoro już o realizmie mowa, to dodam, że gra oferuje wiernie odwzorowane rodzaje broni z okresu II Wojny Światowej i - jak już wspomniałem - nie jest to wyłącznie broń snajperska, ale także karabiny maszynowe oraz pistolety.

Wrogowie często potrafią zaskoczyć, przegrupować się i uciec, a kiedy zabijemy jednego z nich, podczas gdy w pobliżu kręci się jeszcze dwóch czy trzech, nie tylko zmienią swoją pozycję, ale i zaczną krzyczeć ściągając na nas uwagę kumpli.

Produkcja ta już teraz zapowiada się bardzo dobrze i adresowana jest nie tylko do osób lubiących tego typu klimaty, ale także dla pozostałych. Będzie dla nich świetna odskocznią od typowych strzelanin, gdzie liczy się przede wszystkim szybkość opróżniania magazynku. Dla wielu atrakcję może stanowić także obecność trybu kooperacji (szkoda, że zabrakło go w demie), gdzie jeden gracz wciela się w snajpera, a drugi w spottera. Krótko podsumowując: brać i grać!

Dla fanów Snajpera. Tak jak w temacie, zapraszam do dyskusji, wszelkich informacji, itp.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tofu212

Banned
chyba od 1,5tyg albo 2tyg już jest, gra jest nie fajna według mnie.a ten nowy system fajny pomysl ale złe wykonany, grafa ala ps2
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
dokładnie jak odpaliłem demo to mnie zamurowało, grafika tak na ps2 podpada miałem to pamietam tą grafike dokladnie poruszanie sie postaci itd..normalna gra na Ps2.
Co do tego systemu ciekawy ale niestety pomysł zmarnowany, gra niedopracowana kolejny gniot
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Nie będę owijał w bawełnę.. Ani kierował czułych słówek, które miały by ukrywać moje rozczarowanie. Gra jest po prostu lipna i do mnie nie trafia. Być może innym się spodoba, lecz ja do grona tych osób na pewno nie należę.
 

Tofu212

Banned
dla fanów snipera zwykłego są tacy, gra gniot ,bugi,grafa i ten system celowania odrzuca odrazu ,jakiś punkt inny zamiast środka celownika ,gry się nie da niczym uratować bity gniot
 

karol22

Banned
Właśnie na oficjalnym forum pojawiła się informacja o tym, że wersja PC dostanie ekskluzywny tryb Team Deathmatch (na dokładkę do singla i co-opa :)), w którym zmierzy się do 12 graczy. Gra oczywiście będzie obsługiwała serwery dedykowane.
 

Bazagazeal

Użytkownik
Użytkownik
Demo fajne, jeden budynek z pomnikiem przypomina mapę z pierwszej części, grafa chyba taka sama.
Ogólnie nie opłaca się tyle za nią płacić, na pewno dużo stanieje i wtedy można kupić. :)
 

karol22

Banned
Teraz grałem w Demo, poczułem dobry klimat , grafa jest lepsza od jedynki , grafa na HD 720p przez HDMI jest o wiele lepsza, jestem zaskoczony grywalnością gry pada. czekam aż do wydania finalnej wersji premiery.:)
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
a bedzie to gra pudełkowa czy tylko przez kody lub xbla
 

Bazagazeal

Użytkownik
Użytkownik
Będzie w wersji pudełkowej.

EDIT: Warto dodać, że w wersji na konsole gra NIE będzie posiadać opcji multiplayer, czyli po premierze SE V2 bardzo stanieje.
 

Do góry Bottom