1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sniper Elite V2 rusza do boju

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 2, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    I jak to zwykle bywa w takim wypadku, z okazji premiery dostaliśmy trailer.

W kwestii Sniper Elite V2 zostało powiedziane już chyba wszystko - no, przynajmniej jeśli chodzi o rozgrywkę. Będą misje w ukryciu, zakładanie pułapek i strzały z dużej odległości, będą efektowne ujęcia kamery oraz "prześwietlenia" pokazujące rozrywane bebechy naszych ofiar. Będzie zaawansowana balistyka i kooperacja. Będą naziści. Dużo nazistów...

Powyższy, premierowy zwiastun naświetla także nieco oś fabularną gry - naszym zadaniem będzie niedopuszczenie do tego, by twórcy niemieckiego programu rakietowego (oraz ich wiedza) wpadli w ręce wroga. Licho wie, gdzie w tej historii znajdziemy miejsce na zabicie samego Hitlera, ale to nie jest aż tak ważne - sama możliwość ubicia wodza Trzeciej Rzeszy to i tak spory wybieg poza ramy historycznej prawdy. Drobne nieścisłości są do zaakceptowania.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. protaktyn

protaktyn Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czytając 'kooperacja' - gra mi się podoba. Jednak w przypadku Snipera jestem ustawiony pomiędzy. Widziałem wersję demo. Niezbyt przypadło mi do gustu.

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    wielki plus sa to, że w grze zabija się niemców :) +2 do oceny się należy

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Masz jakiś problem?

Gra fajna, demko mi się podobało, pełną wersję też trzeba będzie sprawdzić ;)

2 użytkowników lubi ten post.
  6. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @!MniH, taki komentarz mogłeś sobie darować :D . . .

Co do Snipera, demo mi średnio, przypadło do gustu, ale zagrać, pewnie zagram :) .

7. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zrobili krok w tył.. Przeszedłem grę na najtrudniejszym poziomie i stwierdzam ze gra była łatwiutka :) przy jedynce to ona się chowa .. Po pewnym czasie zauważyłem ze wrogowie czasem się nie doczytują jak spoglądasz przez lornetkę : ) Jest ona bardzo króciutka ,a misja z zabiciem Hitlera to jakaś parodia . Co do grafiki to jest średnia , jak na dzisiejsze standardy . Grze można zarzucić liniowość na maxa idź z punktu A do B . A najbardziej denerwowało mnie to że skryłem się w oknie zabiłem przeciwników z 898 metrów a reszta przeciwników już wiedziała moją pozycje i strzelają .. Gre oceniam na 4.5/10

Wczytywanie...

Poleć forum