1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Sniper Elite V2

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Masownik20, Kwiecień 30, 2012.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48

Nazwa:Sniper Elite V2
    Rodzaj gry: akcji, FPP, II wojna światowa, FPS
    Data premiery w Polsce:08 maja 2012
    Producent:Rebellion
    Wydawca: 505 Games
    Wydawca PL: Techland
    Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
    W Sniper Elite V2 wcielamy się w snajpera na usługach rządu amerykańskiego. Scenerią jest zrujnowany przez walczące ze sobą armie - niemiecką i radziecką - Berlin 1945 roku. Zasadniczym elementem rozgrywki zrealizowanej przez twórców z Rebellion jest taktyka łącząca skradanie się z unikaniem niepotrzebnej konfrontacji z wrogiem oraz wybieranie jednej z kilku możliwości przejścia danej misji. Sztuczna inteligencja ma za zadanie maksymalnie utrudniać grę, poprzez realistyczne zachowania przeciwników, takie jak ukrywanie się i komunikowanie w celu odkrycia naszej pozycji.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moja jest taka ,że od wersji beta/demo się nic nie zmieniło tak samo kiczowata została jak była z tą grafa z ps2

1 osoba to lubi.
  4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Kolego nie porównuj grafy w tej grze do PS 2,bo normalnie się ośmieszasz.Jak narazie gra mi się podoba.Ma klimat.Dodatkowo fajny patent jest z tłumaczeniem tekstów niemieckich,rosyjskich na angielski.Jako,że niemieckiego i rosyjskiego za bardzo nie znam a angielski i owszem.Przynajmniej wiem o czym Niemcy rozprawiają.Gra troszkę przypomina polską produkcję Ghost Warrior jeśli chodzi o animacje lotu kuli-a ta robi niesamowite wrażenie.Dodatkowo kino domowe świetnie potęguje świst kuli w tej animacji.No i widać jakie części ciała wewnątrz się uszkadzają po każdym udanym trafieniu.Już widzę,że AI przeciwników stoi na naprawdę dobrym poziomie i walka z nimi jest niezłym wyzwaniem.Amunicja się szybko kończy,ale można przeszukiwać ciała poległych żołnierzy.Jest dużo skradania a to lubię.Trzeba przyznać,że przeciwników jest dość dużo a niemieccy snajperzy są nieźle ukryci.
    Druga misja skończona.Gra nie jest jakimś mistrzostwem świata,ale jest dobra.Fakt,że po jakimś czasie te animacje lotu kuli wydają się być monotonne,ale ogólnie gra mnie wciągnęła.
    No w trzeciej misji gra rozwinęła skrzydła.Jest nieźle.Są i rosjanie.Giera się rozkręciła na dobre.
    Giera skończona.Mocne 7 ode mnie.Teraz próbuje zabić Hitlera,ale skubaniec tak się chowa,że go ciężko dosięgnąć.
    Tu jest gameplay z tego dodatku: http://www.youtube.com/watch?v=HA4sIm0Q14g&feature=related
    A tu reakcja Hitlera na ten dodatek: http://www.youtube.com/watch?v=PP0kXDww8l0&feature=related :)

3 użytkowników lubi ten post.
  5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    giera jest fajna. lepsza niz poprzednia czesc. niestety na konsoli wyglada kiepsko, a szkoda.

6. mintaj

mintaj Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    nad morzem
    mi tam się podoba, szczególnie skradanie się z jednej pozycji snajperskiej do drugiej :)

7. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    na PC jest z polskimi napisami wiec jak posiadasz RGH to nie bedzie problemu z zaimportowaniem ich ;)

a gierka słaba, od biedy idzie postrzelać... 2 misje i trzeba wyłączać, bo nuda.

Jedyna gra warta zachodu i zarazem genialna to Sniper Ghost Warrior

8. teru87

teru87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bedzin
    giera świetna ale pierwsza czesc byla bardziej wymagajaca od gracza natomiast sniper ghost warrior umywa sie takie moje zdanie

9. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra jest fajna, nawet bardzo. Tyle tylko, że na X360 wygląda naprawdę słabo, zwłaszcza w porównaniu do innych gier na tej konsoli, jak i wersji PC. Sam śmigam w nią na kompie, bo jednak wyższa rozdzielczość i bez porównania lepsza ilość klatek/s sprawia, że gra się bardziej komfortowo. Mimo to jakbym nie miał alternatywy, wersja na X360 w zupełności by mi wystarczyła.

10. kpisarz

kpisarz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mi również gra przypadła do gustu, mimo czasem średniej grafiki. podobają mi się bardzo animacje lotu kuli. ode mnie 3,5/5

11. RaFeKkG

RaFeKkG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Moim zdaniem gra jest duzo prostrza od 1 czesci,ogolnie ma klimat i jest ciekawa odskocznia od ciaglego trzymania spustu w COD albo BF3..nie moge sie za to zgodzic z poprzednikiem ze gorsza od SNIPER GHOST WARRIOR..To co odroznia tą gre od SGW to fakt ze ta ma zdecydowanie mniej bugow(np. to ze przeciwnicy widzieli Cie lezącego w trawie..)ja chwile pogralem i teraz ze spokojem czekam na Diablo i MP3..powiedzmy sobie szczerze ze gdyby ta gra wyszla w terminie 15-20 maja to nikt by do niej nie zagladnal..a tu z braku laku:) milej niedzieli.Pozdrawiam

12. RaFi43

RaFi43 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kostrzyn nad Odrą
    Podobna animacja jak nie taka sama była już w sp1 więc to raczej GW przypomina animację lotu kuli. Ale kolega bardzo dokładnie wypowiedział się na ten temat, ja nie mogę za bardzo nic powiedzieć, ponieważ nie przepadam za tego typu grami. Nie wiem jak w tej części, ale w tamtej gra była naprawdę wymagająca. :)

13. ForzaInter1g

ForzaInter1g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    Gra ogolnie jako calosciowy produkt jest srednia.Same bajery ze snajperka,balistyka,kill cam,wstrzymywanie powietrza itd sa bardzo fajne ale reszta na srednim poziomie-grafika,efekty,itd...Najgorzej to wyglada jak chce sie zrobic typowa rozwalke nie ze tam sie bawic w snajpera tylko porpostu wziac karabin wbiec tam i ponawalac wtedy gra wyglada jak sprzed 10 lat...wiem ze nie na tym to powinno polegac ale rozgrywka i tak wymaga od nas tego i wlasnie Denerwuje mnie troche glupota tej gry wg mnie gameplay powinien wygladac tak ze snajper sie gdzies tam przedziera budynkami po cichaczu sciaga przeciwnikow a na koncu rozwala glowny cel.A nie jak tutaj wszystkich trzeba rozwalic,kazdy o mnie wie,popinam po otwartym terenie a moj cel jakis naukowiec general czy cos i tak przyjedzie w to miejsce chociaz ja 5 minut temu zrobilem tu mega rozwalke....bez sensu powinien byc jakis alaram i po zawodach.
    Zaznacze ze zagralem 4 misje jak narazie ale nie wiem czy dalej bede jechal bo takie gierki to lepiej grac na PC myszka mozna przymierzyc ladnie,pobawic sie z wrogami itd...Na padzie ja tak nie umiem:D psuje mi fun...
    5/10.Ode mnie

14. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    chyba 10 misji z tego co pamiętam, ogólnie gierka fajna ale dopiero na poziomie hard gra daje nam realistyczne strzelanie ze snajperki.

15. mass95

mass95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sandomierz
    dla mnie gra słaba. tak jak wyżej, balistyka kuli fajna, efekty strzału świetne ale co z tego skoro większość misji polega na zrobieniu rozwałki co mija się z celem gry :f można zabić po cichu 2-3 przeciwników, reszta sięgnie hordą na nas. ponadto dziś grając gra mnie negatywnie zaskoczyła, próbując nie robić hałasu, zabiłem po cichu 3 przeciwników, ukryłem ich ciała, a nadchodzący przeciwnik i tak odkrył, że jego kompanii nie żyją.. no cóż. jak dla mnie zmarnowany pomysł na świetną grę. 4/10

16. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Gra jest mocna, zrobiłem w niej calaka bo tam mi się spodobała, na hard jest realistyczne strzelanie tzn. nie strzelamy w łeb i trafiamy tylko musimy odpowiednio ustawić lunetę jak w prawdziwym życiu. Grafika jest spoko, fabuła świetna. POLECAM

17. max123max

max123max Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mi się gra podobała, jakoś mi się nie znudziła bo jakoś bardzo podobało mi się killcam.

Wczytywanie...

Poleć forum