1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sniper Ghost Warrior 2- opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Masownik20, Marzec 11, 2013.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    TYLKO OPINIE

Zaczne może od siebie: pograne chwilę, grafika jest OK widać że sie przyłozyli do tego. Efekt strzelania, narazie kilku zabitych ale ladnie zrobiony motyw ze strzelaniem: trzeba sie skupic i wymeirzyc dobrze po czym mozemy delikatnie nacisnac na spust albo z odrzutem. Fajnie to wszystko wyglada. To tak na szybko zobaczymy co dalej...

Edit. Trochę wiecej sie spodziewałem bo tych zapowiedziach niby efekt balistyczny kierunek wiatru itd.. a tutaj tak naprawde lipa: niby mamy predkosc i kierunek wiatru, nawet jest pokazane nasze tetno ale tak naprawde g... to wpływa wszystko na oddanie strzału. Wyglada to tak jak w CoD celujemy wciskamy zatrzymanie oddechu i oddajemy strzal ot cala filozofia tetno wiater itd wydaje mi sie nie maja wogole wplywu oprocz tego ze są tylko podane.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kedzior07

kedzior07 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może podzielę się swoją opinią. Przeszedłem zaledwie dwie misje , jednak nie zachęciły mnie one do dalszej gry. Cóż strzelanie to istne drewno , grałem w poprzednią część , i niestety żadnego postepu nie widzę. Cry Engine 3 , serio ? Cholerenie ,,okrojona,, wersja tego silnika, niestety nie jest to grafika , na miarę 2013 roku , po tym co zobaczyłem w Crysis 3 , czy chociażby ostatnio w Tomb Raider , ta gierka wypada conajmniej blado. Misje (Jak na razie ) są nudne (zabij tego , osłaniaj tamtego , przejdz nie zauważony itp. Cóż może gierka się rozwinie , jednak jak na razie jedna wielka nuda. Pozdrawiam : )

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    A ja przeciwnie. Gra mi się podoba. Graficznie jest conajmniej dobrze. A misje są typowo snajperskie,dlatego wydają się nudne. Poza tym jest znacznie więcej broni snajperskej w porównaniu z pierwszą częścią. Napewno ją ukończę.

1 osoba to lubi.
  5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja też się wypowiem :
    Otóż po zagraniu przez jakieś 30 min jestem mile zaskoczony, grafika całkiem przyjemna, klimat ok ,
    ja lubię takie skradanki i zdejmowanie przeciwników snajperką :)
    Dla mnie 8/10

1 osoba to lubi.
  6. slawek4129

slawek4129 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy lepsza od jedynki? Niewiele
    Minusy:
    - Liniowa - przy tym wystarczy zboczyć w niektórych lokacjach z drogi dosłownie o 1m by pokazał się napis: "Opuszczenie pola walki"
    - To co w jedynce - przechodzisz misję według schematu (czyli z założeniami twórców) - jest OK. Chcesz w niektórych misjach postrzelać - nie ma szans.
    - Graficznie szału nie robi - Crysis 3 na tym samym silniku wypada o niebo lepiej - widać kto się bardziej postarał.
    - Fabuła - jest jakaś? Cudowne "przeżycie" i ponownie zastrzelenie - to już było ...
    - Sporo bugów - niestety.
    - Fizyka - niby wiatr, niby jego siła - ale wpływu to nie ma żadnego - tylko odległość - na tor lotu pocisku.
    - Za krótka! - 3 godziny, jakby się ktoś uparł to nawet i szybciej.
    Plus:
    - Misje - nawet zróżnicowane
    Moja ocena 5/10
    Nie wiem jak na PC, może tam jest lepiej.

Pozdrawiam

7. Jakub Nieścioruk

Jakub Nieścioruk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przecież graficznie to wygląda strasznie ciągle zwalnia.

Lubie skradanki itp ale w to sie grać nie da. Wieje straszna nuda.
    Sniper Elite v2 bije ta gre na głowe.

1 osoba to lubi.
  8. create86

create86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Graficznie wygląda dobrze, ale na komputerze. Na xboxie wypada słabo jak na ten silnik.
    Gra całkiem okej, ale nudnawa.

9. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Sniper Ghost Warrior 2- opinie

Grałem przed chwilą, fajna gierka, przynajmniej dla mnie jak ktoś lubi się skradać i zdejmować wrogów ze snajperki to super :-D

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

10. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Pograłem 3 godzinki i powiem tak:
    jest to pierwsza gra taka snajperska w którą gram i powiem że gra mi się spodobała :D
    Przeszedłem już akt I i gra mi się nie znudziła, ogólnie gram dalej na razie jej nie odstawiam :D

11. kedzior07

kedzior07 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zmusiłem się i ukończyłem grę , w dalszych misjach grafika jest trochę lepsza , jednak nie jest to jakiś wysoki poziom. Misje są nudne , ale cóż to gra snajpierska. Największy minus to długość gry , ukończyłem ją w 3 h 28 min na normalnym poziomie trudności. Dla mnie to jakaś kpina. Pozdrawiam : )

12. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Także już ukończyłem gre i jest naprawde BARDZO KRÓTKA, to jest aż śmieszne, tyle powinien trwać jeden AKT a nie cała gra...
    Ogólnie gra jak dla mnie fajna, grafika też OK, misje jak misje

13. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Nie jest źle. Bardziej mnie wciągnęła niż ten bubel crysis 3 :D a według mnie na xboxie grafa jest lepsza w sniperze niż w crysisie..

14. endriut2

endriut2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Chojnice
    Niestety tak jak się spodziewałem nic nadzwyczajnego w tej grze nie znalazłem. Nudna ...

15. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    łatwy calak w 1dzień da rade zrobić wszystko. Grafika pikseloza, fajne momenty snajpienia i wyboru kogo zabić na początku.
    Pasek życia czy na expercie czy na casualu identycznie spada jak ktoś cię rani.
    Sam poziom ekspert daje ci to że nie pomaga ci przy strzałach bo nie widać kółeczka .

16. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    Gre zaczolem jakies dwa miesiące temu i zrezygnowalem po pierwszej misji , wczoraj odpaliłem na nowo i przeszedlem .

Grafika naprawde tragiczna ;/ silnik crysisa 3 a gra powala pikselami ;/ wiadomo ze na xboxie nie bedzie juz super grafiki ale naprawde na tle innych gier wypada bardzo slabo
    animacje postaci czasem mnie tak smieszyla ze szok :D mały arsenał broni i ogólnie klapa ,a mimo wszystko gralo mi sie calkiem fajnie :D moze dlatego ze to moja pierwsza gra snajperska .

Wczytywanie...

Poleć forum