Sniper: Ghost Warrior 2 ponownie opóźniony

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sniper: Ghost Warrior 2 wpada w kolejny poślizg. City Interactive poinformowało, że gra nie ukaże się 21 sierpnia i podało nowy termin wydania.



W raporcie opublikowanym przez City Interactive pojawił się następujący komunikat:

City Interactive przekłada premierę gorąco oczekiwanego tytułu Sniper: Ghost Warrior 2, aby skupić się na rozwoju dodatkowych elementów gry oraz przedłużyć okres wewnętrznych testów jakości produktu. Premiera gry będzie miała miejsce w trzecim kwartale 2012 roku, 9 października.
Ponadto we wspomnianym komunikacie znajdziemy także wypowiedź dyrektora finansowego City Interactive, Andreasa Jaegera, który mówi:

City Interactive nie przewiduje by 49-dniowe przesunięcie premiery miało znaczący wpływ na przychody i zysk w 2012 roku. Globalny wymiar premiery sprawia, iż gra będzie nadal dostępna w sklepach na długo przed kluczowym świątecznym okresem sprzedażowym. Duża ilość kopii gry na PC/Xbox360 i PlayStation 3, które dostarczymy do sieci sklepów na całym świecie w dniu premiery oraz przewidywane przez nas trzy miesiące kolejnych zamówień, dadzą nam dostatecznie dużo czasu, aby sprostać świątecznemu popytowi i wyprzedzić konkurencyjne tytuły.
City Interactive było obecne na targach E3 2012, gdzie zaprezentowało obszerny gameplay z gry Sniper: Ghost Warrior 2, a później udostępniło galerię nowych screenów. Wiemy również, że produkcja ta doczeka się darmowych DLC, które ukażą się po premierze.

 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nawet mnie nie ciągnie do tej gry więc płakać z powodu obsówy nie będę.
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Nawet mnie nie ciągnie do tej gry więc płakać z powodu obsówy nie będę.
I co mnie to obchodzi? Okej...

Jak to City i polska firma ;) Mam nadzieje ze w ten czas poprawia co maja poprawic i bedzie to gra na dlugi czas.
 

Bazagazeal

Użytkownik
Użytkownik
Akurat wczoraj złożyłem pre-ordera w empiku w okazyjnej cenie - 139zł.
Szkoda, że przesuwają na październik, akurat wszystkie dobre gry wychodzą październik/listopad.
No ale trudno, czekam z niecierpliwością. :D
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Nom, wyprzedzą konkurencyjne tytuły. Borderlands, Forza, Resident, MoH, Assassin to gry, które w pierwszej kolejności zejdą z półek. Ludzie też nie ruszą odłożonych pieniędzy na COD, aby kupić Snipera. Ciekawe o jakiej konkurencji on bredzi. Umiejscowienie premiery w październiku, miesiącu w którym gry z najwyższej półki mają już duszno to pomyłka, szczególnie dla Snipera, który w pierwszej lidzie się nie mieści...
 

Do góry Bottom