1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sniper Ghost Warrior 2

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez <AssassiN>, Czerwiec 29, 2013.

1. <AssassiN>

<AssassiN> Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opoczno
    Witam wszystkim, mam problem z wykonaniem achievemanta Death Dealer ( Handlarz smiercia ), nalezy wygrac 25 rund w grze multiplayer jednak ja juz mam okolo 50 wygranych i nadal nic, naczytalem sie na zagranicznych forach ze nalezy byc hostem w grze i wtedy nalicza wygrane ale to tez nie pomoglo, ktos ma jakis pomysl jak to rozwiazac badz tez mial taki problem ?? Chcialem jeszcze sprobowac zrobic na grze prywatnej bo tam najwiecej graczy to zrobilo jednak brakuje mi do tego chetnej osoby. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum