1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sniper: Ghost Warrior DLC

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez maroko freestyle, Wrzesień 15, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    [​IMG]Na Rynek Xbox Live trafiła dzisiaj paczka z dodatkowymi mapami do gry Sniper: Ghost Warrior autorstwa polskiego studia City Interactive. Za 800 punktów w sztucznej walucie usługi Microsoftu dostaniesz pięć plansz działających w trybach deathmatch, team deathmatch oraz VIP. Podobno są większe, dzięki czemu pozwalają na wykazanie się snajperskimi umiejętnościami. Dodatkowych Osiągnięć brak. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to plik doda do kolejki w tym miejscu (ponad 300 MB).

14.09.10

źródło: onlinecenter.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Oglądałem recenzję tej gry strasznie mnie zmartwiła jak wiadomo życie snajpera polega na byciu praktycznie duchem a tu skrypt ukrywania się czy skradania jest powiedzmy niedopracowany, tyle wywnioskowałem z recencji choć z chęcią bym pograł w tą grę

4. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    chyba 2 tygodnie po premierze wyszedł dosyć duży patch, który likwiduje owe błędy :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum