1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sniper: Ghost Warrior - nowe zabezpieczenie czy źle wypalona płyta?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez elamigos, Czerwiec 25, 2010.

1. elamigos

elamigos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam X360 Elite LiteON, IX 1.6. Wszystkie gry do tej pory śmigały tak samo, co najwyżej niektóre płytki czasem źle się wypalały. Ta gra wczytuje się o tyle dziwnie, że postanowiłem napisać temat i się zapytać pierw, niż wypalać drugi raz.

Po włożeniu do napędu odczyt za każdym razem jest natychmiastowy (około 5 sekund) i pojawia się znany ekran:

Jednakże jak widać brakuje ikony gry i przycisku Y odpowiadającego za instalację. W tym miejscu nie wiem właśnie czego to wina. Wersja gry to Global, obraz przerabiany przez 360WavePatcher 1.2.6 (z Wave 4 na Wave 3). Ostatnie gry patchowane i działające w ten sposób to np. Singularity czy Alan Wake.

Płyta była wypalona w CloneDVD. Teraz zauważyłem, że moja wersja Global miała złą nazwę pliku .dvd, a ja tego nie poprawiłem przy wypalaniu. Były pliki:
    sgwx360.iso
    singx360.dvd

a powinny być:
    sgwx360.dvd
    sgwx360.iso

Ale nie wiem, czy CloneDVD 2.9.2.7 zwraca w ogóle uwagę na istnienie tego pliku. ImgBurn go szukał, ale z CloneDVD to nie wiem jak jest.

Edit: log przerobionego obrazu na Wave 3 jakby ktoś chciał zerknąć:

Edit 2: po wybraniu w zagraj grę, gra trochę przemieli (z 20-30 sekund) i potem zawsze wywala błąd pliku. Testowane na około 10 wrzutach do napędu. Za każdym razem identycznie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. elamigos

elamigos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wypaliłem płytę ponownie, ale już z poprawnym plikiem .dvd, czyli:
    sgwx360.dvd
    sgwx360.iso

Wczytuje się tak jak poprzednio w 5 sekund, ale tym razem wszystko DZIAŁA.

4. ALEXY28

ALEXY28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam a ja mam taki problem że nagrałem grę włąściwie tak jak powinienem tz.wave3 imgburn prędkość X1 i jak wrzucam do konsoli to wyskakuje mi napis wyczyść płytke czystą szmatką a nagrywanie zakończone sukcesem o co chodzi?

5. uzurpator87

uzurpator87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Radzionków
    Ja mam dla was jedną uniwersalną odpowiedź na wasze trudne pytania - Kupcie Oryginała :)

Pozdrawiam.

6. Demol

Demol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niestety przyczyna to źle wypalona płytka, przyczyną może być słabej jakości płytka, za duża prędkość zapisu (nagrywaj 2,4), lub coś z nagrywarką.

Za takie odpowiedzi powinien być ban, ludzie co wy robicie na tym forum z takimi poglądami ;p

7. grzesiu1991

grzesiu1991 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hah sciagałes z torrenta? tez mialem ten problem ale pozniej wygenerowałem plik .dvd programikiem jeszcze raz i juz działalo. zmieniełem tylko nazwe pliku ehh

8. uzurpator87

uzurpator87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Radzionków

Jeżeli za takie poglądy powinien być ban to co powinno być za przerabianie i ściąganie piratów ? Rozumiem, że kogoś może być nie stać na wszystkie gry, ale mogę was zapewnić, że jak sobie grę kupicie będzie wam się bardziej podobać. W innych krajach na forum xboxa było by nie do pomyślenia tyle tematów o przerabianiu itd. Nie chcę się z nikim kłócić ani nic z tych rzeczy po prostu wyrażam swoją opinię a Ty chcesz mnie od razu banować ? Kolego wyluzuj :shisha

9. Wonex

Wonex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    To nie temat o oryginałach kolego wiec po co o tym gadasz.Następny raz to kolego który napisał ten temat spójrz co robisz z tą płytą i jak ją wypalasz

10. ALEXY28

ALEXY28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    płytka jest ok bo verbatim i czyściutka jak łza

Wczytywanie...

Poleć forum