1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sniper Ghost Warrior:Problem z misją.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez barrrtek, Lipiec 3, 2010.

1. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Witam!
    Gram od wczoraj w gre Sniper Ghost Warrior,przeszedłem Akt I,ale w Akcie II jest taka misja kiedy moi ludzie odlecieli helikopterem bezemnie,dalej w trakcie misji zgubiłem radio,w celu odnalezienia radia musiałem dojść do jakiejś wioski,w wiosce było radio,gdy ten mój koleś zaczą gadać do radia włączył się alarm,większość ludzi zabiłem tych którzy do mnie podbiegali,potem musiałem podejść do dziury w płocie i przez nią przejść,po przejściu zaczyna się mój problem,za ogrodzeniem jest taka większa przestrzeń przez którą muszę przebiec do punktu w którym wyląduje helikopter,gdy biegne coś zaczyna mnie atakować z prawej strony,nie mam pojęcia co to jest,dostane 3 razy i padam,próbowałem już z dziesięć razy i nadal nie moge zlokalizować tego czegoś co do mnie strzela.Pomocy nie wiem co do jest a już mnie ta misja troche wpienia:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
  4. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    No,już mi się udało z prawej strony biegało dwóch ziomków,jak ich zabiłem to udało się przebiec.

Wczytywanie...

Poleć forum