1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sniper Ghost Warrior

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bartez1994, Sierpień 13, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Siema! Chcę kupić tą grę i moje pytanie brzmi czy warto? Wiele osób gra w multi? Proszę o szybką odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaF20B

RaF20B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opole
    Jak na dość małą cenę to warto(jeśli lubisz takie klimaty i kręci cie snajperstwo to myślę że to pozycja obowiązkowa) ,lecz nie ma takiej popularności ale jest fajna,ale radził bym Ci poczekać na Sniper Ghost Warrior 2 szykuje się coś naprawdę dobrego.
    Polecam obejrzeć te video : http://www.youtube.com/watch?v=d5ph7m5VgRs

4. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Właśnie zamówiłem za 60 zł nie majątek, a najwyżej sprzedam za 40-50 :d sądzę, że znajdzie się osoba, która kupi, a gra wydaje się spoko :)

5. Kopi123

Kopi123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    polecam, fajna gierka. Ma oczywiście parę błędów ale nie przeszkadzają w grze :p

6. Kopi123

Kopi123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Poza tym zgodzę się z Rafem, gdyż City Interactive zadbało o szczegóły snajperskie.

7. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Misje "snajperskie" pomimo WIELKICH bledow daja rade, ale te a'la COD to juz tragedia. Jezeli chodzi o multi, to nie nastawiaj sie, ze pograsz. Praktycznie nikt w to nie gra... a znalezenie osob do achievementow to dopiero bylo osiagniecie :) No chyba, ze teraz cos sie zmienilo!?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum