1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Social Club umarł w GTA V?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez ILCZYN, Luty 7, 2016.

1. ILCZYN

ILCZYN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    Hej, kupiłem sobie golda i chciałem pograć w GTAV na moim koncie Social które mam do Maxa Payne 3. Da się tak w ogóle?

Jeśli tak, to jak?
    W grze znalazłem opcję logowania do Socialu, wpisałem poprawne dane i wyskakuje, że usługa tymczasowo niedostępna... Od kilku godzin.

Co zrobić? Czy jak założę postać bez konta to będę ją potem mógł przypisać do konta?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Zombisztajn

Zombisztajn Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli zrobisz konto w Gta, a konsola jest powiązana z kontem socialclub to konto zostanie przypisane automatycznie.

4. ILCZYN

ILCZYN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bolesławiec
    W jaki sposób konsolę powiązać z kontem?

5. Zombisztajn

Zombisztajn Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Konto z konsolą, wchodzisz na swój profil na Socialclub, Ustawienia - Powiązane konta. Jeśli grasz na Xboxie to dodajesz tam swoje konto Xboxowe (GamerTag) i konto z gry jest automatycznie powiązane.

Wczytywanie...

Poleć forum