1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Soczyście, brutalnie i wesoło - jest pierwszy gameplay z Carmageddon: Reincarnation

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 23, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Długo oczekiwany powrót legendy był odkładany przez lata, lecz teraz pozostały już tygodnie do premiery nowej części serii, która ma przynieść chwałę, bogactwa i śmierć... dużo śmierci.

Jakiś czas temu pisałem dla Was o krótkiej zajawce gameplay'u z Reincarnation, dziś temat powraca, jednak ze wzmożoną siłą, gdyż w Sieci wylądował ponad dwuminutowy film prezentujący grę w akcji. Całość to dopiero alfa, ale już po samym podejściu twórców do materiału czuć, że duch Max'a powrócił do morderczego samochodu.

Jak przystało na prawdziwego Carmagneddona z ekranu aż wylewają się krew i humor. Po obejrzeniu poniższego wideo jestem pewien, że w naszych spragnionych dłoniach wyląduje dobry, oldschoolowy tytuł, godny konkurowania z najlepszymi.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Nigdy nie grałem w żadną część tej gry, więc nie mogę niczego stwierdzić na 100%. Ale po tym gameplay'u gra wydaję mi się dość nudna.

1 osoba to lubi.
  4. Avatar

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mysłowice
    YAY! W końcu coś konkretnego! Zawsze lubiłem tą tak niepoprawną grę. No i Fear Factory jako soundtrack. Wciągam w ciemno!

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  5. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Kiedyś może taka gra jak Carmageddon to było coś jednak w tych czasach nie wróżę jej wielkiego sukcesu

2 użytkowników lubi ten post.
  6. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    paradoksalnie patrząc na ten gameplay zatęskniłem za burnoutem paradise, a chyba nie takie było założenie twórców carmageddona

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Carmageddon 2 była czymś epickim. Ten Carmageddon wygląda trochę tandetnie jak na 2014 rok. Maksymalnie gra jako XBLA ale nie jako pełnoprawna wersja pudełkowa za sto ileś złoty..

Tutaj kolejny filmik już trochę lepszy (jak chodzi o świat gry).

8. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Ah te wspomnienia :D

9. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Nostalgia, ale tylko do xbl.

10. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Tragedia... Jak będą rozdawać to coś do kartonu mleka to może osiągną sukces. Technicznie (i nie chodzi tu o grafikę) ta gra zatrzymała się gdzieś 10 lat temu, a świat, no cóż... świat poszedł do przodu.

11. slypluk

slypluk XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bielsko/Maidstone
    To wygląda jak jakas job twoja mać :D Gra nie ma prawa sukcesu, to nie te czasy co kiedyś.

12. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    CARMAGEDDON 2 tylko w lepszej oprawie. Ludzie widocznie nie graliście nigdy w pierwszą i drugą część. Podejrzewam, że w większości przypadków z racji w wieku. I to może być właśnie pięta achillesowa tej gry... Raczej będzie ukierunkowana do starszych graczy, którzy spędzili nie jeden dzień ze swojego dzieciństwa na taplaniu się w ropie swoich wrogów i rozjeżdżaniu ludzi/zombie. Urok tej gry jest właśnie w TAKIEJ mechanice. Tutaj nie można tego zmienić bo to kwintesencja tej gry. Czasy nie mają tu nic do tego. Ma być w jakimś stopniu "dziwnie" a prawa fizyki mają nie mieć prawa.

3 użytkowników lubi ten post.
  13. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    TDR to to nie jest... Carmageddon zawsze był szybki, krwawy, chaotyczny i... szybki. A tu takie flaki z ol... sorki, krew z olejem. Uzbierali kupę kasy na kickstarterze i jak wydadzą bubla to ich ludzie za nogi powieszą...

14. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    W przeciwieństwie do przedmówców, mi się ten gameplay spodobał.
    Jest dokładnie tak jak w pierwszych częściach: mocny rozpie**ol w którym nie obowiązują prawa fizyki, mnóstwo krwi i solidna dawka absurdu.

Gra jest skierowana raczej do starszych graczy.
    Podejrzewam, że młodsze pokolenie będzie się doszukiwać wszelkich niedociągnięć: model jazdy, fizyka, grafika, textury, brak TJUNINKU bo przecież w każdej samochodówce powinien być 'tjunink'.

Z resztą zobaczcie sobie jak wyglądała ta gra kiedyś:

15. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Mam 3 dychy na karku, pisać Ci dalej czy dać sobie spokój? To, że podniecałem się czymś 15 lat temu nie znaczy, że łyknę to teraz... Zachowanie koncepcji gry, a wykonanie techniczne to dwie inne rzeczy. Carmageddony były kiedy właśnie takie, bo na to pozwalała ówczesna technika. Dziś świat poszedł to przodu, a gra powyżej wygląda tragicznie. Równie dobrze można zrobić gry FIFA z biegającym drewnem sprzed 15 lat lub kolejnego DFN i powiedzieć łał, tak się kiedyś grało. Niestety dziś taka mechanika jest nie do przyjęcia. Można zachować dawne idee, ale wykonać to na miarę współczesną. Nie jest to oczywiście łatwe zadanie, ale wszystko zależy od producenta. Tutaj jak widać się to nie udało.Twórcy gry polecieli na łatwiznę i będę szukać frajerów. Taki tytuł mógłby zostać wydany na smarty, ale nie na konsole. Od obecnych gier oczekuję czegoś więcej niż to co było w 97 roku. Nie mówię tu o grafice i miliardzie efektów cząsteczkowych, mówię o np. fizyce i modelach samochodów. To nic innego, jak żerowanie na marce...

2 użytkowników lubi ten post.
  16. kulkers

kulkers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jestem tego zdania co poprzednicy. Za małolata fajnie sie w to grało ale oprócz grafiki ta gra została w latach 90tych. wszystkie gatunki ewoluowały i oprócz raymana nie jestem w stanie przytoczyć jakiejkolwiek gry ktorej remake bez gruntownych zmian w mechanice wyszedł by na dobre. Duke nukem polegl, crash ,spyro i tony hawk tez. Gta na telefony tez wg. Mne jest pomyłka. legendy powinno sie zostawić w pamięci, bo potem mozna szybko zepsuć wspomnienia z dzieciństwa:p Powinni sie uczyć na błędach poprzedników.A chyba nic sie aż tak szybko nie starzeje jak gry wideo...

Sent from my iPhone using Tapatalk

17. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    [video=youtube_share;QeXRZ1oVqyE]http://youtu.be/QeXRZ1oVqyE[/video]
    kiedyś w to to się zagrywałem !!

18. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Zgadzam się z Tobą ... w połowie. Jak można zachować koncepcję tej gry i zmienić w niej fizykę ? Można ją ulepszyć, zrobić więcej bajerów. Ale to, że samochód wieżdżający na dwie miny na raz wylatuje w powietrze przy czym kręci się jakby dostał epilepsji, następnie ląduje na ziemi i jedzie dalej - tak wyglądał Carmageddon. Większość pewnie by chciał "drifry i tjuningi" i najlepiej jeszcze lasery. Jeżeli szukasz czegoś takiego to musisz szukać dalej bo w tej grze nie powinno się to znajdować. Gdyby miał wyjść maincraft za 15 lat, i byłby dalej zbudowany z sześcianów... narzekałbyś, że grafika jest "kwadratowa"? Więc ile maincrafta byłoby w takim maincrafcie? Tak samo jest z tą grą. Pozdrawiam.

19. jmyung

jmyung Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak bylem młody lubiłem Carmagedona, szczególnie druga cześć. Ostatnio kupiłem jedynkę na androida, pograłem i jednak mam mieszane uczucia. Ale zobaczymy jak ta nowa cześć będzie wyglądać.

Wczytywanie...

Poleć forum