1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Soldier of Fortune PAYBACK

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Kruchy, Grudzień 18, 2007.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kruchy

Kruchy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema

Właśnie przeszedłem SoF PAYBACK i szkoda, że nie widzieliście mojego zdziwienia na twarzy! Ta gra jest taka krótka! (Single Player). Niby 14 misji ale są one krótkie i składają się w większe misje. Ogólnie gra godna polecenia osobą którzy lubią te klimaty (latające częsci ciała i ta przyjemność w odstrzeleniu biegnącemu terroryście nogi i patrzeniu jak wywala fikoła na twarz ). Gdyby zliczyć czas w jakim to przeszedłem to było by ok 5 godzin... Ogólnie zdobyłem "aż" 3 achivmenty i 90GS .

PODSUMOWANIE:

+ klimat serii
    + dużo broni do wyboru
    + grafika

- nie za mądrzy przeciwnicy (czasem się gubią)
    - nierealni "bossowie" (strzelasz i strzelasz i nic)
    - ZA KRÓTKA!!!

Moja ocena: 7+

Ogólnie warto zagrać w ramach przerywnika i odświeżenia wspomnień z poprzednich części i mieć nadzieje że to taki "prolog" jak w GT

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum