1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Solidna i płynna rozgrywka - analiza wydajności Star Wars: Battlefront na Xbox One

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 13, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Star Wars: Battlefront (2015) zadebiutował już na konsoli Microsoftu i pierwsi śmiałkowie dzięki EA Access spędzają wolny czas na serwerach nowego dzieła. Tytuł na konsoli Microsoftu śmiga wyjątkowo dobrze, a zainteresowanych zapraszamy na dokładny test.

Pierwsi śmiałkowie zapoznają się ze Star Wars: Battlefront (2015) i opinie na temat wersji na konsolę Microsoftu są pozytywne. Pod względem płynności animacji DICE dotrzymało słowa i oferuje graczom bardzo solidną i płynną zabawę.

Poniżej możecie zerknąć na dwa materiały przygotowane przez Gamersyde – ekipa zna się na rzeczy i stale tworzy najróżniejsze porównania oraz publikuje rozgrywkę w wysokiej rozdzielczości. Na poniższym teście zerkniecie na gameplay z dwóch trybów, w których płynne zmagania są piekielnie istotne, ponieważ większe spadki fps-ów mogą popsuć zabawę.

Gra DICE prezentuje się solidnie i możemy śmiało przypuszczać, że w pozostałych trybach będzie podobnie. Jest to dobra wiadomość dla miłośników Gwiezdnych Wojen, którzy wyczekują na tę wielką premierę.

A Wy gracie już w Battlefronta? Jak wrażenia?

VortaL lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Bardzo dobra robota, widać - że się postarali, ale myślę, że przy większym wkładzie prac mogliby dobić do 900p.

4. kunis6

kunis6 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    wlasnie wydawalo mi sie ze lepiej chodzi niz beta ;)

5. create86

create86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    trudno, zeby nie byla plynna skoro chodzi w 720 :D

maxoff lubi to.
  6. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Choć pewnie i tak różnica będzie niewidoczna z 900p które jest u konkurencji ;)

7. EksbokŁan

EksbokŁan Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja grając w demko na ps4, i teraz na XOne, różnice widziałem. Krawędzie dają po oczach, i jakość textur, zwłaszcza na mapie leśnej... Masakra.

8. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Grałem w BETE na ONE i było nieźle, gierka dla mnie super - jednak jak mam wydać na grę ponad 200zł to wolę jednak wybrać tą wersję na której jest nawet o te CIUT lepiej niż zawsze o te CIUT gorzej....

9. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zagrałem chwilę w "potyczka" i grafika nie jest mocną stroną tego tytułu, na pierwszy rzut oka.

10. pike

pike Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Ja też trochę ogralem. Jak dla mnie rewelacja. Wczoraj jednak zdarzyło mi się kilka niewielkich przyciec. Ale generalnie jest naprawdę nieźle.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

11. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Dziś pojawiły się testy na PS4 i tak samo trzyma świetnie, postarali się.

Wczytywanie...

Poleć forum