1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Solidne i Ergonomiczne Pady Pod Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez [NOMAD], Grudzień 6, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. [NOMAD]

[NOMAD] Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam czy podzielilibyście się wiedzą na temat fajnych niestandardowych padów do xbox'a?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Praktycznie tylko pasują te od M$ + te od Madcatz + te do walk od Madcatz

4. [NOMAD]

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a Saitek?? przecież 2 są nawet jak zobaczyłem to pomyślałem że jest ich więcej z innych firm.

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Hmm być może jeszcze tak ;)

Najlepiej przeszukać allegro czy ebay i popatrzeć... Ale nie jest dużo tych padów

6. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    te od saiteka wydają się fajne ale takie nie są mam do pc pada od nich i jak dla mnie gałki są za wysokie ;/ xle sie gra

te od ms najlepsze

7. [NOMAD]

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja mam logitech chillstream i dużo lepiej się nim mi gra niż tym od microsoftu tylko się go do x śmiecia nie da podłączyć

8. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    no widzisz a pada o x do pc się da. i w czym przejawia się różnica w graniu ? jeśli możesz wytłumacz.

Co do tematu to myślę , że nie ma co kombinować, gdyby nie ten piekielny krzyżak (potrafi wkurzyć) byłoby super (mam na myśli pda od X).

9. bLE!

bLE! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieplewo CITY :)
    Szczerze mówiąc jedną z głównych rzeczy, które skłoniły mnie do zakupu konsoli był właśnie pad. Jak dla mnie pad od MS to mistrzostwo świata w ergonomii, wykonaniu i użyteczności, no a klawiaturka się już znudziła, co z tego że można pada do kompa podłączyć jak blaszak nie ogarnia nowych tytułów na w miarę ogarniętych detalach ;p
    Zauważyłem też, że dla mnie, człowieka wychowanego na myszce i klawiaturze od lat ... hmmm nastu :) Pad do X'a jest duuuużo łatwiejszy niż ten od PS - obojętnie którego, takie bynajmniej jest moje doświadczenie. Z konsolą sony miałem wiele do czynienia i zawsze ten pad mnie tak jakoś wkurw...., a złapałem raz ten od X'a i wiedziałem, że muszę to mieć :)

10. [NOMAD]

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przyuważ tylko że do ps3 możesz podłączyć każdy pad co wejdzie do pc
    nawet ten od xbox'a do peceta

11. siomal

siomal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Heh, mój komp ma zasadniczo lepszą wydajność niż X360 czy PS3 i grafika też lepiej wygląda na tych samych tytułach, a na padzie gra się wygodniej niż na klawierce (szczególnie siedząc na kanapie przed TV).

Jestem tego samego zdania co kolega, pad od X-a jest niesamowicie wręcz ergonomiczny, a ten od PS3 nie nadaje się do niczego. Nie zamieniłbym go na żaden inny.

12. [NOMAD]

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a polecalibyście pady od madcatz?

13. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Moim zdaniem pad do Xboxa 360 jest najbardziej ergonomicznym padem jaki można dostać. Trzyma sie go pewnie i wygodnie. w PS pady od zawsze wyglądają tak samo...

14. siomal

siomal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    To zależy jaki pad od madcatz :p Ten do arcade jest boski (pod warunkiem, że lubiłeś/lubisz automaty). Miałem w ręku zamiennik do Xboxa (przewodowy), który wygląda prawie identycznie jak oryginał, ale pewnie przez moje wielkie łapy, nie bardzo przypadł mi do gustu bo "trzymadełka" są jakby mniejsze i inaczej wyprofilowane. No i to jedyne pady od madcatz, o których wiem, że działają z X360. Zdecydowanie polecam arcade ;)

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum