1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sonic And Sega All Stars Racing - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Darth Dragon, Luty 25, 2010.

1. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    grał już ktoś? :) może być fajny tytuł odmóżdżająco - rozrywkowy, możliwości gry na 4 pady :) takie podobne do Crash Team Racing mi się wydaje w które chętnie pocinałem z kolegami na szaraku :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Antenelles

Antenelles Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    marka podróbka ;] Crasha

4. zlyathcx

zlyathcx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    owszem tytuł był by dla mnie dobry jak bym miał 5 lat

5. Tere

Tere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Na split screen zawsze mario kart podobne tytuły bd mile widziane. Moim zdaniem solo to raczej kiepski tytuł, ale w więcej osób zabawa jest przednia.

6. Darth Dragon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie przesadzaj, tu chodzi o zabawę: można pograć z chrześniakiem, albo dziewczyną bo one lubią cukierkowe gierki, albo z kolegami i powspominać dawne czasy wyścigów na psx i pegazusa :) ja wiem że teraz tylko gry które mają etykietkę under18 są fajne dla nie których bo czują się tacy "dorośli" :) a ja tam nawet tęsknię za czasem kiedy miałem poniżej 18, życie było proste łatwe i przyjemne :rolleyes: wracając do gry, graliśmy w demo u kumpla i jestem całkiem dobrej myśli, nie jest to rewolucja ale zabawa przednia jak napisał kolega powyżej....:D

7. nowas89

nowas89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZgN
    zabawa bedzie przednia na imprezie ze znajomymi niema gierraczej na Xpudełko by sie pobawić ze znajomymi np 4pady

8. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Masz rację. Mam więcej troche niż 18 lat,a wczoraj w single ze 2h lecialem i mialem total relax,a na imprezach to zajmuję sie czymś innym:D

9. Darth Dragon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dobra zaryzykowałem i ściągnąłem. Według mnie single trochę nie dopracowany żadnej kampanii, kariery lub czegoś w tym stylu, misje niby urozmaicone a i tak przy 30 już się nudzą, w tym wypadku stary dobry Crash wymiata. Na plus liczba dostępnych postaci. Jest ich naprawdę dużo i jeszcze każda z nich ma inny pojazd oraz unikalną moc. W Crashu natomiast było więcej broni i możliwość ulepszenia ich przez zebrane jabłuszka, szkoda że tego tu nie ma, bo gra i tak czerpie pełnymi garściami z poprzedniczki. Cupy podobnie jak w Crashu każdy inny różnią się planszami, czasami stopniem trudności, system zdobywania punktów i potem podium wszystko skopiowane, szkoda tylko że nie można grać w cupy w 4urkę, było by wtedy więcej emocji niż w pojedynczych wyścigach. Gra w 4urkę właśnie przez to szybko nudzi, ale można grać na ciężkiej bani, bo nie trzeba się zbytnio koncentrować jak np. MW 2 ;) Ogólnie gra na plus i polecam ściągnięcie, natomiast nad kupnem w sklepie można się zastanowić:)

Wczytywanie...

Poleć forum