1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sonic Generations na Dashu 12611 i DL 2.25

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez dante20002, Październik 29, 2011.

1. dante20002

dante20002 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem jak powyzej, konsola z jTagiem Dash 12611 z najnowszym DL 2.25 , i niestety wyskakuje blad aby "ponownie pobrac dane" , DL byl zaktualizowany z 2.23 , wiec nie wiem czy nie trzeba by 2.24 wgrac jeszcze, ale chyba raczej nie... probowalem odpalac z samych plikow , z GoD'a , nawet ze spatchowanym XeX'em, i wciaz ten sam komunikat, odpalil ktos ta gre na jTagu? hmm

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomek1234

tomek1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    odp

ja też mam ten sam problem, wychodzi na to że trzeba chyba zrobić update kernela

4. dante20002

dante20002 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kenela znaczy freeboota i dasha? mial mi z tym ktos pomco i tak do dzis sie nie doezwal :>

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Dokładnie chłopaki-zróbcie update konsoli i wasze problemy odejdą w zapomnienie.

Wczytywanie...

Poleć forum