1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sonisphere Festival Bemowo 2010

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez roxes, Lipiec 7, 2010.

1. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Tak jak w temacie był ktoś na tym festiwalu jak tak to niech się pochwali jak się podobało.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Ja byłem.
    Było cudownie, opłaciło się pół roku odliczać dzień po dniu :)
    Zaskoczył mnie Tom ze Slayer'a, był w świetnej formie, a kilka dni wcześniej odwoływał koncert z powodu gardła. Metallica - klasa sama w sobie, bogowie ! Skopali nam tyłki:)
    No i nasza frekwencja - 81 tyś. Jestem dumny z polskiej braci metalowej !
    STAY HEAVY !

4. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
  5. Loord

Loord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świętokrzyskie...
    Tak w skrócie co się działo :)

Behemoth- szczerze mówiąc, miłe zaskoczenie. Wcześniej zdarzało mi się sporadycznie słuchać, teraz na pewno sięgnę częściej. Śmieszne ubranko i malunki, Doda... ale muzyka sama w sobie się broni

Athrax- wiedziałem że będzie fajnie, ale nie że aż tak! *****, totalnie pozytywne zaskoczenie. Szkoda, że grali tak krótko, bo mogłem tego shitu słuchać i słuchać.

Megadeth- nuda, nuda i jeszcze raz nuda, i moim zdaniem olanie publiki ,

Slayer- klasa sama w sobie. Rozwałka, że aż miło słuchać, patrzeć i walczyć o życie. Najbardziej mnie rozwalił uśmiech Toma. Jak seryjny morderca przed kolejnym ludobójstwem ;p

METALLICA- chyba nie muszę mówić, że mi się podobało i wywaliło mnie w kosmos? Jak zwykle zarąbisty telebim pokazujący podczas All Nightmare long po kolei fanów przy bramkach, efekty pirotechniczne i przede wszystkim niesamowita energia. Zarówno Slayer jak i Meta mają to coś, co przyciąga ludzi naprawdę mocno. To, co je różni- Slayer daje porcję prawdziwego mięcha rzuconego prosto z grilla, a Metallica soczysty stek prosto z restauracji.

W każdym razie było kozacko :) Kocham takie wypady .

6. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Wielka szkoda, że Mastodona nie było-ich ostatnia płyta jest genialna,w roku 2009 bezkonurencyjna.

1.Anthrax-spoko,nie kocham ich ale bylo dobrze.Szkoda,ze Busha juz nie ma bo jest lepszym wokalista niz Belladonna.Plus za oddanie hołdu DIO.

2.Megadeth-szacunek dla Dave,przyszedł grać a nie gadać.Malo czasu miał ale prawie całą "Rust in Peace" odegrali-plus jak zawsze zabójcze Peace sells.Szkoda, że publika mało znała słowa.Występ Megadeth był dla mnie zaskoczeniem wieczoru.

3.Pojechałem tam przede wszystkim na Slayer'a-bardzo się zawiodłem,mieli najgorsze nagłośnienie tego wieczoru.Gitarki kiepściutko brzmiały,zero agresji.Miło że zagrali JIHAD-jechałem własnie z nadzieją ze to usłyszę.

4.Meta-co tu dużo mówić, zmiażdżyła.Creeping death po prostu pourywał ludziom głowy...a potem było już tylko lepiej.

Wczytywanie...

Poleć forum