1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sony Ericsson c702 czy w595?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Adamor, Czerwiec 19, 2010.

1. Adamor

Adamor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam.
    Mam mały problem i potrzebuje rady.
    Który telefon bardziej opłaca mi się kupić, c702 czy w595? Czytałem opinie w necie i wszyscy mówią co innego o nich. I potrzebuje rady, który jest lepszy.
    Proszę o rady.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pabis

Pabis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pisz
    Sam posiadam w595 i mam mieszane uczucia na jego temat. Po 6 miesiacach juz raz mialem go na gwarancji. Wyskakiwalo odziwo ze bateria nie oryginalna i nie chcialo ladowac! Ale jakosc dzwieku he :) milo sie slucha tylko na lepszych sluchawkach oczywiscie :) no i bateria przyzwoita ;) Co chcialbys wiedziec o tym telefonie ? Chetnie powiem i pomoge na c702 sie nie wypowiem bo nie mialem go w swoich raczkach : )

4. Adamor

Adamor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Najbardziej interesuje mnie w tych telefonach, który ma lepsze takie rzeczy:
    -głośnik
    -aparat
    -wytrzymałość baterii

Wczytywanie...

Poleć forum