1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sony Led 32"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jablon, Styczeń 31, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. jablon

jablon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam zamiar kupić tv pod x'a i odtwarzacz blu ray. Myślę poważnie nad zakupem Sony KDL-32EX600 Sony KDL-32EX600 - porównanie cen w sklepach internetowych co o nim sądzicie? W MM jest za 1799 zł. W Saturnie za to jest inny model z tym, że X700 tylko nie mogę za bardzo znaleźć czym one się różnią (opróćz ceny 2250). Co o nich sądzicie? Warto?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ten Sony co podałeś w linku spoko jest :) Tylko tam napisali w komentach że coś kable Component działają tylko te Sony'ego i że ten TV nie ma 100Hz...

4. jablon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    uzywalbym pewnie hdmi wiec to nie problem, a co do Hz to nie wiem co o tym myslec.

5. piper9

piper9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam KDL52W4000 telewizor spoko obraz może być ale jak wczoraj byłem u kumpla i on ma samsunga Samsung LE40C650 to bez porównania samsung ma lepszy obraz a dodam ze jego jest 100hz a mój nie i być może dlatego taki obraz

6. jablon

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tez Samsung ciekawy. Nie mam pojecia co wybrać. Ale chyba zdecyduje się na LED.

7. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/jaki-tv-pod-xbox-360-a-3180.html

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum