1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sony potwierdza “atak” na PSN. Wykradziono dane graczy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Facepalm, Kwiecień 27, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Facepalm

Facepalm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków

Źródło:Niebezpiecznik.pl
    Oryginał: ť AKTUALIZACJA: 6 dzień bez PlayStation Network. Sony potwierdza “atak” na PSN. Wykardziono dane graczy. -- Niebezpiecznik.pl --

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
  4. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Może "dzięki" temu Microsoft odbanował konsole?

5. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    haha :D

6. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    wg.mnie to osobista porażka Sony jest
    ps.dobrze że niezakładałem konta na psn chociaż posiadam ps3

7. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    haha teraz użytkownicy psn niech się cieszą tym free multi haha

8. adam DL

adam DL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ciężka jest dola sida leniwca .

9. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Sporo osob mowi teraz ze PSN jest slabe. Ok, dali **** z zabezpieczeniami i z tym co teraz robia, ale przypmne wam ze na XBL rowniez sie zdarzyla dluga awaria.

10. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Była awaria, ale czy wykradli dane? Bo tu niestety trochę się narobiło i nie zazdroszczę posiadaczom PS3 i mam nadzieję, że szybko się z tym SONY upora.

11. NonbankSpace

NonbankSpace Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowa Sól
    Mam nadzieję że uda im się to uratować bo będzie lipa

12. Woomeer

Woomeer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrołęka
    Mi się zdaję że za tym stoi ten Niemiec co przerobił PS3

13. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Cóż za zawiść wśród Was. Przez tyle czasu zazdrościliście PSN darmowego grania i super promocji, a gdy SONY ma problem od razu ich wyśmiewacie i wywyższacie swojego XBOXa, cóż za gimbusowe i żałosne zachowanie.

Osobiście liczę, że SONY upora się z tym problemem i nie straci przy tym zbyt wielu klientów.

A Wy, fanboye Microsoftu, który Was dyma przy każde okazji, nadal idźcie się cieszyć porażką 'wroga'.

14. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Widać większość userów na tym forum to pryszczaci, dwunastoletni posiadacze Xbox'ów 360, którzy mają klapki na oczach i hejtują...

Nic tylko współczuć tym co podali prawdziwe dane i numery kart...

15. Ryzua

Ryzua Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    GeoHot tego nie zrobił i nie Niemiec tylko Amerykanin :p, Anonymous też tego nie zrobili jak napisali w swoim oświadczeniu “chociaż raz, to nie my”. Nic tylko życzyć użytkownikom psn aby nic poważnego z ich danymi się nie stało :)

16. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Popieram kolege juz na xlive też zadyma się robi

17. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Sony już narobiło sobie lipy. Może mieć przez to niemałe kłopoty. Póki co nie widać, żeby starali się polepszać swoją sytuację... brak informowania na bieżąco co dzieje z usługą i te "dziękowanie za cierpliwość i wyrozumiałość"

18. Kvazi

Kvazi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wolomin
    Ładnie ładnie:( współczuje.Ja bym się troche wystraszył i zdenerwował gdyby mi zwinęli wszystkie dane.Jednocześnie "podziwiam"hackerów którzy tego dokonali,teraz nikt nie może czuć się bezpiecznie.No ale cóż podobno hackerzy wypowiedzieli wojnę SONY i przywalili z grubej rury

19. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak powiem to koledze to pewnie nawet się nie przyzna, że mu PSN nie działa :D

20. XMigda

XMigda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdzieś na Śląsku :)
    od kiedy otrzymales "hiper ultra pc" to widze u cirebie posty w stylu "pc i ps3 rlz xbox ssie,pc ma najlepsza grafika a xbox to zlom" jezeli tak ci sie podoba ps3 i pc to idz sobie na ps3site lub jakies pcworld.tu jest forum o xboxie i chyba jasne ze posiadacze beda za klockiem....a co do tego ze siedza tutaj dwunastoletni posiadacze xboxa to coz,jezeli sie nie podoba to tak jak mowilem idz sobie na ps3site tam bedziesz czuc sie jak w niebie,tam bedziesz mogl sobie pojezdzic po xboxie,i bedziesz jeszcze dostawala za takie posty "dziekuje".

edit: a co do sytuacji w sprawie psn to wspolczuje nie dosc ze w swieta wiekszosc chciala pograc w multi bo wiadomo wiecej czasu a tu takie cos...i jeszce teraz akcja z tym wykradnieciem danych osobowych

21. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    1. Dont offtop
    2. Osobiste żale na użytkownika zgłaszaj do administracji albo skieruj się do użytkownika na pw
    3. To że forum jest o Xboxie, nie znaczy że nie można wspomnieć o PC czy PS3, a to że "forum jest o xbox to oczywiste że ludzie będą za tą konsola" jest słabe, trzeba być obiektywnym, nie można być zaślepionym przez logo Xbox 360 Microsoft, wszystko ma swoje plusy i minusy, X360 też.
    4. On tego komputera nie dostanie czy nie otrzyma od rodziców bo jest rozpieszczonym bachorem, tylko sam na niego zarobi, więc nie widzę problemu jeżeli gdzieś wspomni o nowym komputerze. Tak samo ja pewnie gdybym zdał na prawko i parę lat zbierał na autko, każdemu bym mówił że mam wreszcie własne auto i jestem w super nastroju.

Żeby nie było że ja wytykam offtop a sam to robię:
    Co do kart kredytowych to dobrze że ja jestem trochę w tyle, że nie mam własnego konta bankowego i karty kredytowej (no co, przecież teraz nadziani gimnazjaliści mają od starych konta bankowe, są ziąą i mają szacun na dzielni, mi jako 17latkowi nie śpieszy się do tego, wolę gotówkę w portfelu, jak widać bezpieczniej). Nawet jakbym miał kartę kredyt. to i tak bym się bał wpisywać jej numer Sony czy Microsoftowi, pomimo tego że to ułatwia życie i pozwala korzystać z promocji (np tańszy live, np 3miechy + 3 gratis za 70zł). Ale miałbym niechęć, mam podać Sony/M$ numer mojej karty? No niby mogę im zaufać bo tam takie pierdółki i klałzule, wszystko mają obadane i zapewnioną ochronę ale ej, daję numer karty kredytowej KOMUŚ. Raczej bym nie dał, wolałbym już na allegro kupić kod na 100zł wirtualne (do PSN), pójść na pocztę, machnąć przelew gotówką i już, albo ew pójść do banku i z konta przelać, bankowi w którym mam wkońcu konto i tak dalej, zaufam lepiej niż Sony czy M$. Dobra, wiem że dzieciak ze mnie : D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum