1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sony PSP 3004

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sanrajs, Maj 2, 2014.

1. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Sony PSP 3004​

Przedmiotem mojej aukcji jest konsola Sony PSP 3004 BLACK (wersja SLIM & LITE) z softem 6.60, kartą pamięci 8GB, adapterem do karty, ETUI oraz ładowarką. Cena wynosi 319zł.

Konsola jest w bardzo dobrym stanie wizualnym, ekran nie posiada żadnych rys, jedynie tył konsoli nosi delikatne ślady użytkowania. Wgrany jest na nią najnowszy soft umożliwiający uruchomienie każdej możliwej gry. Osobie która wygra aukcję wyjaśnię jak należy wgrywać i włączać gry. KONSOLA JEST W 100% SPRAWNA.

W skład kompletu wchodzi:

- Konsola 3004 SLIM & LITE

- Karta pamięci o pojemności 8GB

- Adapter do karty pamięci

- Ładowarka

- Instrukcja obsługi

- ETUI

Tutaj link do aukcji na allegro : Sony PSP 3004 6.60 + WIFI + 8GB + GRY oraz ETUI (4200757204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez PW, dla użytkowników forum mogę trochę zejść z ceny ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sanrajs

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    up - cena spada do 299zł jeżeli znajdzie się ktoś zainteresowany :)

4. Sanrajs

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    up

Cena do negocjacji, jestem skory do znacznych upustów :)

Wczytywanie...

Poleć forum