1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sony wygrywa targi. Używane gry, brak DRM-u, płatny online, niska cena - 399 euro!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez arkadiusz_89, Czerwiec 11, 2013.

1. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska

Żadna gra, żadna zapowiedź i żaden pokaz nie zebrały takich owacji, jak Jack Tretton obwieszczający najważniejsze cechy PlayStation 4 i wbijający szpileczkę konkurencji z Redmond.

Prezentując przed kilkudziesięcioma minutami zdjęcia PlayStation 4 podawaliśmy, że Sony najważniejsze informacje dotyczące konsoli upubliczni niebawem. Nie sądziliśmy wówczas, że nastąpi to tak szybko. Jakc Tretton uraczył nas wieściami, które spotkały się z ogromnym aplauzem publiczności zebranej na konferencji Sony.

Po zakupie gry na PlayStation 4 można ją odsprzedać, zamienić, oddać lub zachować na zawsze we własnej bibliotece - Sony nie zamierza stawiać graczom żadnych ograniczeń w kwestii handlu używanymi tytułami. Podobnie rzecz się ma z zabezpieczeniami - nie trzeba będzie uwierzytelniać nowo zakupionych pozycji, rozgrywka nie będzie się też blokowała po upływie 24 godzin bez dostępu do sieci. Jack Tretton, ogłaszając te wieści, zebrał największe owacje spośród wszystkich osób, jakie pojawiły się na wczorajszych i dzisiejszych konferencjach poprzedzających targi E3.

Wiadomo ponadto, że abonament PS Plus będzie można przenieść z PS3 do PS4. Na premierę konsoli wszystkie osoby z wykupioną subskrypcją otrzymają za darmo dostęp do gry Drive Club. W kolejnych miesiącach abonenci mogą liczyć na takie tytuły, jak Don’t Starve czy Outlast. Jedynym minusem jest konieczność wykupienia PS Plus w przypadku, gdy chce się grać w trybie multiplayer. Wymienione wyżej korzyści, które dobrze znają właściciele PS3, choć po części będą mogły zrekompensować tę niedogodność.

Na koniec Sony zostawiło kwestię bardzo ważną, a być może nawet najważniejszą - chodzi o cenę. Na początek PlayStation 4 będzie dostępne za 399 euro, czyli aż o 100 euro taniej niż Xbox One.

Źródło: E3 2013: Sony wygrywa targi. Używane gry, brak DRM-u, niska cena, nowy PS Plus w PS4 - gram.pl

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
    5 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. mich2406

mich2406 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Super sprawa, jak mam wykupione PS+ na PS4 to moge z niego korzystać na PS3 i PS Vita ;)

4. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Niestety nokaut. X0 jest już trupem. Przez 2 tygodnie na Microsoft spływał szitstorm, teraz ludzie pewnie śpią, ale rano wszyscy zabiją to pudełko śmiechem. Nie ma ani jednego powodu, dla którego kupiłbym konsolę. Za kilka lat dla tych 5 na krzyż exów owsze, ale dziś jestem w 100% przekonany do PS4. Życie bywa przewrotne, bo pierwszą i najważniejszą konsolą był dla mnie X360. Niestety Microsoft chciał mnie wydymać z x0, Sony pokazał jak powinno traktować się klienta. Kasę zobaczą Japończycy, Microsoft zobaczy solidnego fakersa.

Dobrej nocy :D

8 użytkowników lubi ten post.
  5. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Brawo Sony:)

1 osoba to lubi.
  6. emmi

emmi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A online passy będą czy znikną?

7. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Biedyn Microsoft......

3 użytkowników lubi ten post.
  8. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Pewno po konferencji Sony Ludzie z Microsoft wala głową w mur :glee:

9. djmaxnew

djmaxnew Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ps2 był lepszy niż pierwszy xbox, xbox 360 wdg. mnie był lepszy od ps3 i teraz ps4 zmiecie xbox one bo:
    1. jest tańszy
    2. brak zabezpieczeń co do używanych gier
    3. ładniej wygląda
    4. pad jest lepszy

10. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Tak a jeszcze bardziej klienci co w UK i US zrobi pewnie już perordery na xO :D M$ w życiu nie był chyba tak ostro pociśnięty :D

11. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Należy im się za to jak potraktowali graczy swoimi durnymi zabezpieczeniami Sony górą :smug:

1 osoba to lubi.
  12. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Tak jak mówiłem...
    M$ świetnie się odsłonił podczas swojej konferencji i wystawił twarz prosto na cios :D
    Sony genialnie rozegrało :D

13. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Gratulacje dla Sony , chociaż jeszcze na tym pokazie gier dla siebie nie znalazłem to oddam im swoje pieniądze. Pokazali , że to wszystko robi się dla graczy i trzeba im dogodzić aby wydali swoje pieniądze , a nie straszyć zabezpieczeniami tego , tamtego...a Xbox One? Jaki Xbox?
    Tylko pada szkoda.

14. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Kurw.. wszystko fajnie ale nie mogę zaakceptować tego pada !!! ://///

3 użytkowników lubi ten post.
  15. Turin

Turin Ryżownik Ryżownik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    296
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dokładnie. Gry zaprezentowane przez MS zdecydowanie bardziej mnie zaciekawiły, ale jako pierwsze pewnie kupię PS4.

16. dodo121_PL

dodo121_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I tak się kończy chciwość MS. Niestety chcieli jak największych zysków, a to się dla nich źle skończy. Oby tylko Gran Turismo 6 było mega dobre, wtedy nie będzie mi szkoda Forzy. Zacząłem od PS2 potem X360, czas chyba wrócić do Sony.

17. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    Nie mam pojęcia co teraz zrobić ...
    To chyba będzie moja pierwsza konsola od SONY

18. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Lepszy technicznie sprzęt i 100 euro taniej?! To tylko pokazuje jakie marże chcą uzyskać cwaniaczki z Redmond.. Dodatkowo sztama zawarta z EA i myślą, że zarobią więcej? Nic z tego.. Wracam do PS, które swoją drogą jak dla mnie mają lepsze exclusivy

19. czullo

czullo Banned

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Z tym ze xbox one bedzie z kinectem a ps4 bedzie bez eye :)

20. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Microsoft pewnie coś zmieni w swojej polityce. Czytając różne fora nie widziałem ani jednej osoby która zdecydowana jest na kupno Xboxa co wcale mnie nie dziwi. Blokada używek, stale podłączenie do neta no i cena wyższa o 100 euro. Dlatego uważam że Microsoft zmieni swoją śmieszną politykę i na pewno zmieni kilka rzeczy. Inaczej będzie to strzałem w nogę a raczej w głowę.

Wysłane z Nexusa 7 3G za pomocą Tapatalk HD

Twoja sprawa kiedy i po co chodzisz do piwnicy! Masz już przecież 14 lat! I pełne prawo chodzenia do piwnicy kiedy Ci się to podoba! Bądź mężczyzną!

1 osoba to lubi.
  21. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Szczerze to wątpie, bo tylko w ten sposób się ośmieszą i przyznają do swoich błędów.. To jest wielka firma, a nie sklep osiedlowy, który może reagować jak chce na działania konkurencji. Po E3 nic wielkiego nie zmienią, bo stracą twarz totalnie..

Wczytywanie...

Poleć forum