1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sony zapowiada ofensywę na Gamescom 2013, ponad 25 exclusivów!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez mich2406, Lipiec 9, 2013.

1. mich2406

mich2406 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28

Sony potwierdziło, że na Gamescom, które odbędzie się w dniach 19-25 sierpnia 2013 roku zostanie zaprezentowane ponad 25 exclusivów, m.in. nowe projekty od:
    - Naughty Dog (Uncharted Team)
    - Guerilla Team 2 (New IP)
    - Team Ico
    - Sony Japan's
    - wiele innych

Większość z nich to tytuły AAA, a nie tylko same indie. Gry mają się pojawić do jednego roku od premiery konsoli.

Co na to Microsoft? Czy plotki o jeszcze jednej "wielkiej" konferencji Microsoft okażą się prawdą i ujrzymy na niej kolejne gry?

Sony vs Microsoft: PS4 Exclusive Line-Up are Way Better Than Xbox One? - Gamepur.com

2. Lotnik421 Xbox One

3. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    No i gitarka!
    Nowa gierka od studia Naughty Dog to będzie istny majstersztyk!

4. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ktoś wie ile exclusivów ma mieć zapowiedzianych XBONE ?

5. Kris194

Kris194 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wygląda na to, że Gamescom będzie o wiele bardziej ciekawszy niż E3.

1 osoba to lubi.
  6. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    No to nie mogę się doczekać na więcej informacji :D

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    microsoft właśnie przegrał, przez 7 lat na x360 chyba nie wyszło 25 exów

1 osoba to lubi.
  8. rikamaru

rikamaru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  9. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    M$ też pokaże coś ciekawego - ekskluzywną chmurę na zdjęcia i filmy z kinecta zlokalizowaną na serwerach NSA i CIA - a exy będą takie jak miały być czyli halo/sralo i forza a reszta jest milczeniem

10. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    No widzisz, a dla mnie Forza,halo czy gears of war mogło by nie być bo nie lubie tych gierek. Więc dla mnie MS nie ma żądnych Exów!! LIPA!!!!

11. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
  12. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wszystko się okaże panowie :)

13. rikamaru

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No tak, a Sony ma same gierki AAA jak TV superstars, Singstar czy Toro to Morimori oraz inne z podobnych "wielkich" tytyłow :> Na Xboxa szczególnie przez pierwsze lata wychodziło sporo fajnych exów co jednak nie zmienia faktu, że PS3 wydaje lepsze pod koniec żywota.

14. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Tak masz rację przecież God of War (seria) nie jest jednym z najlepszych exów, albo taki nowy hit "The Last of Us", "infamous" czy tam seria "uncharted" to nie może się równać z takim minecraftem na Xbox one -.- który zawitał nawet na telefony ale według M$ to jest ich Ex :bee: może m$ kpi sobie z graczy ? nie wiem tylko zgaduje...
    A skoro chłopaki od Sony takie exy dali na PS3 to można sobie wyobrażać co szykują na PS4, a niestety xbox cały czas katuje głównie 3 gry jako exy seria "Gears of war", "Forza" i "Halo" niestety smutna prawda chociaż dodam od siebie że na początku halo mi się podobało ale potem się przejadło ;/

15. Darkkpoland

Darkkpoland Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Podlasie
    I kolejne pole w którym Sony wygrywa. Przecież już na X360 Sony tworzyło lepsze exclusivy oraz większą ich ilość. PS3 miał coraz więcej ciekawych, świeżych tytułów, a Xbox kontynuacje znanych już wcześniej gier. M$ jakoś nic nie może zrobić lepiej od Sony.

16. rikamaru

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Coller22

Jak nie zrozumiałeś o czym napisałem to po co się wypowiadasz? Pokazałem liste exów, Zonk odpisał, że połowa gier to crapy a ja mu tylko ładnie przypomniałem, że na PS3 też są (o zgrozo!) jakieś crapy lub popierdółki. Nigdzie nie napisałem, że Sony ma SAME crapy - polecam doczytywać posty i najlepiej wszystkie wypowiedzi w temacie tak by złapać kontekst. Seria God of war jest genialna, seria uncharted jest genialna, dla The last of us i beyond two souls kupię znowu PS3 i wiele innych gier też jest bardzo fajnych. Jednak jak dla mnie to serie takie jak Halo czy Gears of war mogli by klepać i klepać bo są to super gry w bardzo dobrym universum i każda część np. Halo jest bardzo dobrą grą nie wiem czego się każdy uczepił tak tych gier ;> Na ps3 wychodzi już przecież szósta część Gran Turismo, Killzone, unchartedy i inne mają już po 3-4 części a jakoś nie widzę by ktoś się tego czepiał ale mnie to nie dziwi teraz trendy jest jechanie wszystkiego co tylko z Xboxem związane.

17. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Sony odrobiło lekcje z generacji X360/PS3. Wiedzą gdzie popełnili błędy, więc próbują z pozytywnym skutkiem wrócić na tron konsol. Jeśli Niezależne studia wykorzystają potencjał PS4 to nie widzę ratunku dla X One, gdzie M$ pogrążył się na samym początku.

18. xanon21

xanon21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam taka propozycje dla was ,zamknijcie Xboxforum i przenieście zawartość do waszego bliźniaka z skoncentrowanego na Japończykach ,przecież i tak nikt nie będzie kupował Xboxa One ,prawda? No chyba że chcecie ,zrobić specjalną stronkę hejtującą Xboxa ...
    Sony stosuje marketingowe sztuczki wprost z podstawowego podręcznika socjotechniki ,wpierw leją kilogramy przyjemnie ciepłego lukru dla swoich klientów ,a po jakimś czasie i tak robią ich w balona ,niestety mózgi ich klientów wypełnia nadal ta klejąca maź ,która niestety stopuje ich racjonalne myślenie.

Ale napiszę coś ,ciekawego MS też zrobi swoją konferencje na GS ,na której przedstawi nowe gry, no cóż w "obiektywnych" mediach ,niestety ta informacja została pominięta ,ale co w tym dziwnego?

19. mich2406

mich2406 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Widzisz jacy debile pracują w Sony, powinni się uczyć od Microsoftu, który marketing ma w małym palcu i zawsze działa z korzyścią dla klienta, nie to zachłanne $ony.

PS. Jaka ciecz wypełnia twój mózg? Bo po lekturze twoich ostatnich postów mam wrażenie, że raczej pustkę tam znajdziemy. Wpadasz na forum, piszesz jakieś farmazony wyssane z palca bez jakichkolwiek argumentów, po czym jak ktoś cię ripostuje to znikasz i już więcej nie wchodzisz do danego tematu. Troll?

Edit:
    Byłem pewien, że już gdzieś widziałem ten nick - xanon21.

http://www.ppe.pl/spolecznosc-35537-xanon21.html

Troll najwyższej klasy, każdy jego post na PPE jest nagradzany ogromną liczbą minusów. Trzeba dać sobie spokój z jego postami tutaj i nie zwracać na nie uwagi.

20. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Możesz rozwinąć myśl co twoim zdaniem znaczy najpierw lanie lukru a potem robienie w balona ? Naprawdę jestem ciekaw, poproszę o konkretne przykłady, co, kiedy, gdzie i jak.

Owszem, wychodzą i takie, ale żeby się licytować takimi listami z wiki na ilość nie ma sensu. Ktoś musiałby wyselekcjonować gry w które da się pograć bez zgrzytu zebów. Może zrobie to jutro jak będzie chwila czasu.

21. spioszeq3

spioszeq3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Chodzi o to, ze Sony atakuje zawsze tam, gdzie MS coś pokaże od siebie, a samo nie wnosi prawie nic innowacyjnego. Ms zapowiedział 20 exów to Sony od razu wysakakuje z 25, X1 ma mieć 8GB ram to Sony od razu zwiększa pamięć swojej konsoli do 8(z założenia miała mieć 4), MS stosuje dziwną politykę DRM, to Sony tak zmienią swoją, żeby rozreklamować produkt. Dla mnie to wygląda tak jakby Sony tylko czekało na jakiś ruch MS, żeby go jakoś skontrować i pokazać swój produkt jako lepszy w oczach klienta.

Wczytywanie...

Poleć forum